В Ужгороді гілка з дерева впала на людей, які сиділи на лавці. Чоловік травмований

В Ужгороді гілка з дерева впала на людей, які сиділи на лавці. Чоловік травмований

Доповнено
В Ужгороді гілка з дерева впала на людей, які сиділи на лавці. Чоловік травмований
Фото: Darya Gorvat/Facebook

В Ужгороді на Слов'янській набережній на двох людей, які сиділи на лавці, впала гілка з дерева. Чоловік отримав забій грудної клітки, жінка — забій ноги. Про це розповіла Суспільному травмована Дарія Горват. Її з товаришем відвезли на обстеження до лікарні. Після встановлених діагнозів чоловік та жінка поїхали до відділку поліції, щоб написати заяву.

Дарія Горват та її товариш Дмитро травмувалися від гілки, що впала з дерева. За її словами, сталося це на Слов’янській набережній, що в місті Ужгород, близько 15-ої години.

"Почали падати гілки з дерева. Товариш мій встиг відхилитися, тому що падали просто на голову. На ньому вона розламалася, він впав на землю та деякий час не міг встати. Викликали швидку та поліцію, щоб зафіксувати випадок, бо це неприпустимо, щоб на набережній, де гуляє багато дітей, та й взагалі людей, щоб така ситуація була. Забрала нас швидка. Також приїхала поліція і також під’їхала в лікарню. У лікарні зробили рентген товаришу. У нього був сильний забій спини. На рентгені не було ознак сильних пошкоджень. Потім ми поїхали у поліцію та написали заяву. У мене травмована нога. Просто забій м'яких тканин та великий синець, на всю ногу", — розповіла Дарія.

Травмований Дмитро розповів нам телефоном, що лікується від забою грудної клітки вдома.

Речниця Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Олена Суханова повідомила Суспільному: виклик до швидкої надійшов о 15:58. "За попередніми даними, 30-річний чоловік отримав забій грудної клітини. Йому надали першу медичну допомогу та транспортували до лікарні", — розповіла Олена Суханова.

В Ужгороді гілка з дерева впала на людей, які сиділи на лавці. Чоловік травмований
Фото: Darya Gorvat

Територія Боздоського парку, де сталася подія, належить комунальному підприємству "Під замком". Обстеження дерев, що ростуть тут проводять постійно, — розповів заступник директора парку Дмитро Свирид.

"Тут треба буде й допомога міської ради й Департаменту міської інфраструктури, тому що ці роботи потребують фінансування. Потрібна спецтехніка, треба мати допуск. Парку вже в наступному році буде 70 років, а дерева мають вік 40-60 років. Тому треба розуміти, що кожне дерево є аварійне. Комунальне підприємство, адміністрація все робила для того, щоб таким ситуаціям запобігти. На цих алеях постійно робиться моніторинг на наявність сухих гілок", — сказав Дмитро Свирид.

Речниця Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Ганна Дан розповіла Суспільному, що у поліції зареєстрували заяву громадян, наразі правоохоронці проводять перевірку для встановлення усіх обставин події.

Читайте також:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок