Рівень води у річці Дніпро у Києві зменшився

Рівень води у річці Дніпро у Києві зменшився

Рівень води у річці Дніпро у Києві зменшився
Річка Дніпро в районі парку "Наталка" Фото: Уніан (ілюстративне)

Станом на 9:00 28 квітня 2023 рівень води в р. Дніпро, в Києві біля мосту "Метро" складає 9 290 см (за Балтійською системою висотПрийнята в СРСР у 1977 році система абсолютних висот). Це на 19 см менше, ніж минулої доби. Про це повідомив у Telegram начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається — І (жовтий). Тобто, після трьох днів підйому рівня водопілля, вода пішла на спад. На даний момент по м. Києву не зафіксовано аварійних підтоплень.

"Але все ще продовжує спостерігатися підтоплення заплави шаром близько понад 20 см: острови у парку "Муромець", "Гідропарк", "Труханів острів", Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків",— каже Попко.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Протягом кількох днів минулого тижня фіксували зниження рівня води в річці. Але голова КМВА Сергій Попко попереджає, що можлива друга хвиля водопілля в регіоні.

У Києві 25-26 квітня фіксується зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду. Проте аварійних підтоплень у столиці немає, зазначили в КМВА. Станом на ранок 27 квітня рівень води в Дніпрі був на 9 см більше попереднього показника

Читайте також

На Київщині рух транспорту переправою через річку Тетерів до селища Іванків відновлено

Вибір редакції

На початок