Далай-лама випустив свій перший музичний альбом з мантрами

Далай-лама випустив свій перший музичний альбом з мантрами

Далай-лама випустив свій перший музичний альбом з мантрами AP

Духовний лідер Тибету Далай-лама XIV, який 6 липня святкує день народження, випустив до свого 85-річчя музичний альбом "Внутрішній світ" ("Inner World") з 11 композиціями з мантрами та вченнями.

Як пише CNN, метою випуску альбому стало сподівання Далай-лами на те, що вміст твору забезпечить певний спокій серед хаосу пандемії коронавірусу та глобальних світових протестів, спричинених смертю темношкірого американця Джорджа Флойда.

"Музика має потенціал для подолання наших відмінностей. Це може повернути нас до нашої справжньої природної теплоти. Сама мета мого життя — служити якомога більше. Музика може допомогти людям так, як я не можу", — заявив Далай-лама.

"Внутрішній світ" записаний за співучасті новозеландської музикантки та учениці Далай-лами Джунел Кунін, яка ще у 2015 році звернулася до тібетського духовного лідера з приводу випуску колекції його мантр, покладених на музику. Під час своєї поїздки до Індії 5 років тому вона записала список тем, які, на її думку, будуть корисні для альбому, а також бесіди з Далай-ламою.

Релігійний лідер читає мантри семи Будд, обговорюючи теми мудрості, відваги, зцілення і дітей. Кунін допомагав її чоловік Авраам, який також є музикантом і продюсером. Зокрема він писав музику до альбому, яка мала посилити послання й слова Далай-лами.

Хоча це перша подібна робота Далай-лами, у 2015 році він також з'являвся на сцені музичного фестивалю в Гластонбері (Велика Британія), де виголосив повідомлення про співчуття та взаєморозуміння.

Кошти від продажу альбому підуть на міжнародну навчальну програму, що була розроблена приватним дослідницьким університетом Еморі (США) та самим Далай-ламою.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше