"Зупинити терор і врятувати людей можна тільки зброєю" — Зеленський про чергову атаку РФ

"Зупинити терор і врятувати людей можна тільки зброєю" — Зеленський про чергову атаку РФ

"Зупинити терор і врятувати людей можна тільки зброєю" — Зеленський про чергову атаку РФ
. Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 28 квітня, фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення прокоментував чергову ракетну атаку, яку здійснила Росія по території України на ранок 28 квітня.

"Ракета по Умані, по місту, яке абсолютно мирне, відоме всьому світу тим, що приймало щорічно десятки тисяч паломників-хасидів… Тільки абсолютне зло може коїти такий терор проти України", — зазначив Зеленський.

Водночас він наголосив, що Повітряним силам України вдалося збити більшість російських ракет – 21 із 23, а інакше "державі-терористу вдалося б забрати значно більше жертв, більше життів".

"І це знову доводить, що зупинити терор і врятувати людей можна лише зброєю. ППО, сучасна авіація, без якої не буває повністю ефективної ППО. Артилерія, бронетехніка. Все, що необхідно, щоб дати безпеку нашим містам, нашим селам як у тилу, так і на передовій", — додав президент.

Що відомо про ракетний удар по Україні 28 квітня

Над ранок 28 квітня Росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. В результаті атаки є жертви і руйнування в Умані на Черкащині, Дніпрі та Українці на Київщині. Українська ППО збила 21 з 23 крилатих ракет і два дрони.

Дві ракети завдали удару по житловій багатоповерхівці та складських приміщеннях в Умані на Черкащині. За останніми даними загинуло 23 людини.

У Дніпрі внаслідок атаки військ РФ загинула молода жінка та трирічна дитина. Внаслідок ракетного удару 28 квітня на Київщині в місті Українка пошкоджено житловий будинок.

Читайте також: "Росія досі не зрозуміла, що її жорстокість лише зміцнює рішучість України" — реакція світу на чергову атаку РФ
На початок