"Росія досі не зрозуміла, що її жорстокість лише зміцнює рішучість України" — реакція світу на чергову атаку РФ

"Росія досі не зрозуміла, що її жорстокість лише зміцнює рішучість України" — реакція світу на чергову атаку РФ

Важливо
Наслідки ракетного удару РФ по житловому будинку, Умань
. Суспільне Черкаси / Анна Іщенко, Умань, удар по багатоповерхівці 28 квітня 2023 року

Жорстокість Росії лише зміцнює рішучість України та поглиблює відданість США у її підтримці.

Про це посолка США в Україні Бріджит Брінк написала у Twitter після чергового ракетного удару РФ по Україні в ранці 28 квітня, внаслідок якого є загиблі та поранені.

"Ще більше життів трагічно втрачено, коли російські ракети влучили в черговий житловий будинок. Росія досі не зрозуміла, що її жорстокість лише зміцнює рішучість України та поглиблює нашу відданість підтримці України в її боротьбі", — написала Бріджит Брінк у Twitter.

Президент Парламентської асамблеї ради Європи Тоні Кокс заявив, що цей російський злочин не залишиться безкарним.

"Лише через години після того, як ПАРЄ ухвалила історичну резолюцію про примусове переміщення українських цивільних, у тому числі дітей, Росія здійснила ще одну жахливу атаку, яка забрала багато невинних життів. Це не залишиться безкарним. Цей та інші воєнні злочини не залишаться безкарними", — написав він у Twitter.

Амбасадорка США в Україні Бріджит Брінк зазначила, що жорстокість РФ лише зміцнює рішучість України боротися та поглиблює відданість партнерів підтримці України у її боротьбі.

"Ще більше життів трагічно втрачено, коли російські ракети влучили в черговий житловий будинок. Росія досі не зрозуміла, що її жорстокість лише зміцнює рішучість України та поглиблює нашу відданість підтримці України у її боротьбі", — зазначила вона.

Амбасадорка Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що її друзям довелося втікати зі своєї квартири.

"У мене є друзі в Умані, яким довелося втекти зі своєї квартири. Ці нічні російські авіаудари не повинні були відчуватися гірше за інші, але, коли знаєш людей, які постраждали, це неминуче. Те, що справедливість прийде за ці напади, зараз не втішає, але я тримаюсь за це", — написала вона у Twitter.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба реагуючи на чергові ракетні удари Росії, закликав міжнародних партнерів надати Києву винищувачі F-16.

"Ракетні удари, які вбивають уві сні невинних українців, у тому числі 2-річну дитину, є відповіддю Росії на всі мирні ініціативи. Шлях до миру – вигнати Росію з України. Шлях до миру – озброїти Україну літаками F-16 і захистити дітей від російського терору", – написав Дмитро Кулеба у Twitter.

Над ранок 28 квітня Росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. В результаті атаки є жертви й руйнування в Умані на Черкащині, Дніпрі та Українці на Київщині. Українська ППО збила 21 з 23 крилатих ракет і два дрони.

Читайте також

Ракетний удар по Україні. Що відомо про наслідки атаки в Умані, Дніпрі і на Київщині

На початок