Зеленський рекомендує "воєнкомів" відправити на фронт — Резніков

Зеленський рекомендує "воєнкомів" відправити на фронт — Резніков

ТЦК на Харківщині
. facebook.com/khoblvk

Президент України Володимир Зеленський рекомендує так званих "воєнкомів", тобто співробітників ТЦК, відправити на фронт, а на їхнє місце призначити військових після поранень. Про це на пресконференції в Military Media Center заявив міністр оборони Олексій Резніков, передає кореспондентка Суспільного.

За словами міністра, це одна з рекомендацій президента Володимира Зеленського Головнокомандувачу ЗСУ генералу Валерію Залужному.

"Переважну більшість воєнкомів, які давно сидять на своїх місцях, відправляти як військовослужбовців на фронт. А на їх місце скеровувати військовослужбовців, які отримали поранення, героїв, які знають, як правильно проводити роботу по продовженню мобілізаційних заходів", — сказав Резніков.

Міністр пояснив, що Центри комплектації — колишні військкомати — входять у структуру Сухопутних військ. Тобто йдеться не про Міністерство оборони, а про Сухопутні війська Збройних Сил України. Міністр нагадав, що нещодавно його першим заступником став військовий Олександр Павлюк. Одна зі сфер його контролю — не тільки підготовка та тренінгові центри, а й  центри комплектації. За словами міністра, він цим займається системно. Реформа центрів комплектації давно вже на часі, додав Резніков.

“Ми з Міністерством цифрової трансформації розвиваємо проєкт "Оберіг". Це оцифровка всього масиву документів, які там накопичувались архівно. Багато речей автоматично підтягуватимуться. До прикладу, ви одружилися, факт реєстрації відбувся, Мін'юст дані дав, і воно підтягуватиметься у систему. Ми зменшуємо навантаження на центри комплектації”, — сказав Резніков.

Він додав, що у ТЦК “багато людей, які сидять віками, поросли мхом і корінням”. Тож назріли кадрові рішення.

Читайте також

Нічний ракетний удар по Дніпру та Умані, ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей. 429 день війни. Онлайн

Побиття під час вручення повістки у Черкасах: офіційний коментар від ТЦК

Вручення повісток на камери та скандали із затриманнями: Наталя Гуменюк про те, як триває мобілізація на Одещині

На початок