Ердоган, у якого підозрювали серцевий напад, виступив онлайн на церемонії відкриття АЕС "Аккую"

Ердоган, у якого підозрювали серцевий напад, виступив онлайн на церемонії відкриття АЕС "Аккую"

Ердоган, у якого підозрювали серцевий напад, виступив онлайн на церемонії відкриття АЕС "Аккую"
. Президент Туреччини Реджеп Ердоган під час онлайн виступу на церемонії відкриття електростанції "Аккую", 27 квітня 2023 року, фото: AP

Реджеп Ердоган сьогодні 27 квітня у режимі відеозв'язку виступив на церемонії відкриття атомної електростанції "Аккую". Напередодні ЗМІ повідомляли, що у президента Туреччини нібито стався серцевий напад.

Відео із виступом Ердогана опубліковано на офіційній сторінці турецького лідера у Twitter.

"Ми переводимо нашу атомну електростанцію "Аккую" на наступний етап. Завозимо ядерне паливо на майданчик АЕС", — сказано у повідомленні.

Як пише Deutsche Welle, виступ на відкритті електростанції "Аккую" мав стати одним із ключових у передвиборчій кампанії Ердогана.

У церемонії взяв участь, також у відеоформаті, і президент Росії Володимир Путін.

АЕС "Аккую" — атомна електростанція, що будується на південному узбережжі Туреччини у провінції Мерсін. Електростанція споруджується за російським проєкт за участі "Росатому".

Що відомо про стан Ердогана

25 квітня під час інтерв'ю на одному з місцевих каналів політик раптово відчув запаморочення та ледь не знепритомнів. Оператор швидко перевів камеру на ведучого, після чого ефір миттєво перервали та дали рекламу. Приблизно за 20 хвилин трансляцію відновили. Під час фонового аудіозапису надійшла інформація, що в прямому ефірі в Ердогана стався серцевий напад.

Президент Туреччини через тимчасове погіршення стану здоров’я взяв паузу в щільному графіку передвиборчої кампанії напередодні президентських виборів, які відбудуться 14 травня.

Водночас вже вранці 27 квітня в адміністрації президента Туреччини спростували інформацію про нібито серцевий напад у Реджепа Таїпа Ердогана та заявили, що у нього невелика застуда.

Читайте також

Туреччина підтримує Україну у продовженні роботи "зернової угоди" — посол України в Туреччині

Берлусконі перевели з реанімації

Туреччина запроваджує мито 130% на імпорт пшениці та ячменю, зокрема і з України

На початок