Невелика застуда: У Туреччині спростували інформацію про серцевий напад Ердогана

Невелика застуда: У Туреччині спростували інформацію про серцевий напад Ердогана

Ердоган
. Реджеп Таїп Ердоган, президент Туреччини, Фотo: Getty Images

В адміністрації президента Туреччини спростували інформацію про нібито серцевий напад у Реджепа Таїпа Ердогана — у нього невелика застуда.

Як керівник Директорату з комунікацій адміністрації президента Туреччини Фахреттін Алтун заявив, що твердження про серцевий напад президента не відповідають дійсності.

"Ми рішуче відкидаємо ці безпідставні заяви щодо здоров’я нашого президента", — заявив він.

Віцепрезидент Туреччини Фуат Октай сказав: "Здоров'я нашого президента дуже добре. Ми постійно спілкуємося. У нього була невелика застуда", — сказав він.

За його словами, має намір продовжити роботу.

"У програми завжди можна внести зміни. Наш президент продовжить свою роботу. У нього був дуже напружений графік", — сказав віцепрезидент.

Що відомо про стан Ердогана

25 квітня під час інтерв'ю на одному з місцевих каналів політик раптово відчув запаморочення та ледь не знепритомнів. Оператор швидко перевів камеру на ведучого, після чого ефір миттєво перервали та дали рекламу. Приблизно за 20 хвилин трансляцію відновили. Під час фонового аудіозапису надійшла інформація, що в прямому ефірі в Ердогана стався серцевий напад.

Президент Туреччини через тимчасове погіршення стану здоров’я взяв паузу в щільному графіку передвиборчої кампанії напередодні президентських виборів, які відбудуться 14 травня.

Читайте також

Туреччина підтримує Україну у продовженні роботи "зернової угоди" — посол України в Туреччині

Берлусконі перевели з реанімації

Туреччина запроваджує мито 130% на імпорт пшениці та ячменю, зокрема і з України

На початок