Даяна Ястремська у 2-годинному матчі програла на старті турніру WTA1000 у Мадриді

Даяна Ястремська у 2-годинному матчі програла на старті турніру WTA1000 у Мадриді

Даяна Ястремська у 2-годинному матчі програла на старті турніру WTA1000 у Мадриді
Даяна Ястремська. Фото: Jimmie48

У другому колі турніру Україна матиме представництво з трьох тенісисток.

Українська тенісистка Даяна Ястремська не пройшла у друге коло турніру WTA1000 у Мадриді. У першому раунді українка програла представниці Канади Ежені Бушар.

Ястремська останньою з представниць України розпочала виступи у першому раунді турніру. Еліна Світоліна вилетіла зі змагань після поразки Аляксандрі Сасновіч, а ось Леся Цуренко розгромила Лучію Бронцетті.

Для Ястремської турнір у Мадриді розпочався з кваліфікації, де вона здобула дві перемоги. Однак у зустрічі проти Ежені Бушар українська тенісистка зазнала поразки.

Перший сет Ястремська змогла вирвати лише на тай-брейку. При цьому ця партія могла закінчитися ще перед цим: програючи з рахунком 0:3, українка відігралася та вела 5:4. Однак лише на тай-брейку Ястремська змогла вийти вперед за сетами.

Ключовим моментом другої партії став стартовий гейм, який Ястремська програла. Цього брейку вистачило Бушар для того, щоб перевести гру в третю партію.

Ястремська стартувала у вирішальній партії з брейку, проте за рахунку 2:0 програла наступні чотири гейми. Бушар перевагу над українкою втримала та здобула підсумкову перемогу.

Матч між Ястремської та Бушар тривав 2:20 годин. Попри поразку, українка використала 62% брейкпоїнтів та відіграла 50%, хоча й припустилася чотирьох подвійних помилок.

WTA1000. Мадрид, перше коло

Даяна Ястремська (Україна, Q) - Ежені Бушар (Канада) 1:2 (7:6, 2:6, 2:6)

Таким чином, у наступному колі зіграють три українські тенісистки. Дві з них розпочинають виступи саме з цієї стадії: Ангеліна Калініна та Марта Костюк перед стартом WTA1000 у Мадриді отримали статус сіяних.

Матчі українок в Мадриді у другому колі

  • Леся Цуренко – Жиль Тайхманн (Швейцарія, №30 WTA)
  • Ангеліна Калініна – Маяр Шериф (Єгипет, №59 WTA)
  • Марта Костюк – Каміла Осоріо (Колумбія, №115 WTA)

Вибір редакції

На початок