Леся Цуренко вперше в кар'єрі подолала перший раунд турніру WTA 1000 в Мадриді

Леся Цуренко вперше в кар'єрі подолала перший раунд турніру WTA 1000 в Мадриді

Леся Цуренко вперше в кар'єрі подолала перший раунд турніру WTA 1000 в Мадриді
Леся Цуренко. Фото: Jimmie48

У другому колі змагатимуться щонайменше три українки.

Леся Цуренко подолала перший раунд турніру WTA 1000 в Мадриді. Українка розпочала виступи в Іспанії з перемоги над італійкою Лучією Бронцетті.

До основної сітки Мадрида пройшли п'ять українок, включно з Цуренко. Дві з них — найрейтинговіші українки Ангеліна Калініна та Марта Костюк — отримали прямі путівки до другого раунду.

Натомість зі стадії 1/64 фіналу турнір розпочинали Цуренко, Даяна Ястремська та Еліна Світоліна. Експерша ракетка країни вже вилетіла зі змагань, програвши у стартовому матчі Аляксандрі Саснович.

Цуренко ж у першому раунді протистояла італійці Бронцетті, яку випереджає на 20 позицій у світовому рейтингу. Між собою тенісистки зустрічалися вперше.

Вже у стартовій партії третя ракетка України виграла всі три гейми на подачі суперниці. Та з першої спроби реалізувала сетбол — 6:1.

З брейку Цуренко розпочала й другий сет. Вигравши п'ять з восьми наступних геймів, українка довела зустріч до перемоги з другого матчболу — 6:3.

WTA 1000. Мадрид. 1/64 фіналу

Леся Цуренко (Україна) — Лючія Бронцетті (Італія) — 2:0 (6:1, 6:3)

Турнір у Мадриді: що відомо

  • Цуренко вперше подолала перший раунд Madrid Open. Українка раніше п'ять разів вилітала з турніру на цій стадії.
  • Найбільший успіх українки на турнірах WTA 1000 — чвертьфінали в Індіан-Веллсі, Торонто (обидва — 2015 рік) та Цинциннаті (2018).
  • У другому раунді на Лесю очікує зустріч з 25-ю ракеткою турніру, швейцаркою Жил Тейхманн. На рівні WTA тенісистки гратимуть між собою вперше.
  • Остання українка в першому раунді, Даяна Ястремська, в середу, 26 квітня, зіграє з канадкою Ежені Бушар.

Вибір редакції

На початок