У Дніпрі запрацював McDonald’s: люди стоять у черзі годинами

У Дніпрі запрацював McDonald’s: люди стоять у черзі годинами

Доповнено
У Дніпрі запрацював McDonald’s: люди стоять у черзі годинами
Суспільне Дніпро

У Дніпрі 25 квітня відновила роботу частина закладів мережі McDonald’s, які були зачинені з початком повномасштабного вторгнення. Наразі працюють п`ять з семи ресторанів, розташованих у місті.

Зранку утворилися черги з людей, під віконцями, де можна взяти замовлення з собою, вишикувалися декілька десятків авто. Аліна каже, що своєї черги готова чекати довго.

"Хвилин 15. – А скільки готові ще стояти? - Довго. 2-3 години. Це смак дитинства. Біг мак меню, біг-тейсті, нагетси, кола, улюблена кава", – каже жителька Дніпра Аліна.

"Сьогодні відкрився, тому і прийшли. Сумували, хотіли навіть в Київ поїхати, якщо чесно, скуштувати, дуже сумували, бо улюблений сімейний заклад. Я вже хвилин 10-15 стою. А скільки готові чекати? – Скільки завгодно, аби потрапити, аби залишили хоч щось", – розповідає жителька Дніпра Юлія.

У Дніпрі відновив роботу McDonald’s
Черга до ресторану. Фото: Суспільне Дніпро

Під час повітряної тривоги відвідувачів не обслуговували та просили пройти в найближче укриття.

"Дуже багато всього, і друзям навіть замовили на таксі відправили, дуже велика черга, але ми задоволені, нарешті він з’явився у Дніпрі. Смачніше, ніж в Києві, їздили місяць тому, взагалі не те, ми ще неподалік живемо. Тільки чекаємо, поки ажіотаж підспаде, щоб можна було ходити сюди. Нам вдалося прийти, коли ще не було такого напливу людей, тому десь годинку стояли", – розповіла жителька Дніпра Катерина.

У Дніпрі відновив роботу McDonald’s
Черга на МакДрайв. Суспільне Дніпро

Протягом майже двох місяців велася підготовка. Напередодні відкриття біля кількох закладів встановили парасольки на майданчиках, виставили стільці та столики, оновили розмітку для паркування авто.

У Дніпрі відновив роботу McDonald’s
Під час тривоги заклад не обслуговував відвідувачів. Люди чекали на вулиці. Суспільне Дніпро

За офіційним повідомленням компанії, наразі відкрилися тільки п`ять ресторанів з семи. Зокрема, працюють заклади за адресами:

  • вулиця Юрія Кондратюка, 2 Б;
  • проспект Гагаріна, 128;
  • пл. Старомостова, 5
  • просп. Героїв, 1 В
  • просп. Слобожанський, 1 А

Час роботи – з 7:00 до 22:00.

У Дніпрі відновив роботу McDonald’s
Люди чекають на замовлення. Фото: Суспільне Дніпро

Дніпро став 19 містом України, де запрацював МакДональдс. Адміністрація повідомила, що у повітряні тривоги людей всередину не пускатимуть, не прийматимуть і замовлення.

Що відомо

Читайте також

В Одесі відкрилися ще чотири заклади McDonald’s

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок