У Дніпрі прорвало трубу і обвалилася дорога: чи лагодять комунальники систему

У Дніпрі прорвало трубу і обвалилася дорога: чи лагодять комунальники систему

У Дніпрі прорвало трубу і обвалилася дорога: чи лагодять комунальники систему
Фото: Суспільне Дніпро/Юрій Тинний

У Дніпрі, на розі вулиць Василя Кука та Бориса Познанського, прорвало трубу водопостачання. Як розповіла Суспільному місцева жителька Віра Гладун, люди неодноразово зверталися до міськради з проханням полагодити систему водопостачання та відремонтувати дорогу. Однак аварійна бригада, за словами жінки, приїхала лише за кілька тижнів, коли трубу вже прорвало.

Також у цьому районі живе Людмила. Жінка розповідає: на цій ділянці постійно стаються аварії.

"Вона вже один раз провалювалася. Воно ж у куті, машини там, баки стоять сміттєві, машина велика під’їжджає – це ж все вага туди-сюди. Зрештою воно оце і порушилося. Там же вода стояла, воно потрохи розмивало, мокріло, от тепер вона й прорвалася", – говорить дніпрянка.

У Дніпрі прорвало трубу і обвалилася дорога: чи лагодять комунальники систему?
У Дніпрі прорвало трубу і обвалилася дорога. Фото: Суспільне Дніпро/Юрій Тинний

Упродовж останніх кількох тижнів, розповідає Віра Гладун, місцеві зверталися до міськради з проханням полагодити систему водопостачання. Однак ремонтна бригада, за її словами, приїхала тільки 24 квітня вранці, після того, як 23 квітня прорвало трубу, і тиском води вирвало кришку каналізаційного люка.

"Майже місяць бігла вода, куди не телефонуємо – нікому нічого не треба. Якщо треба машиною їхати, так ми їдемо в об’їзну дорогу, бо по цих дорогах машиною не проїдеш. Оце приїхали тільки щось робити, бо вода то йде, то нема", – каже вона.

У Дніпрі прорвало трубу і обвалилася дорога: чи лагодять комунальники систему?
Комунальники, кажуть люди, приїхали лише за кілька тижнів. Фото: Суспільне Дніпро/Юрій Тинний

Аварії на трубі водопостачання на цій ділянці стаються через те, вважає Людмила, що впродовж 20 років тут не ремонтували дороги. Автівки, які заїжджають у ями, створюють тиск на труби.

"Скільки ми переписали прохань у райраду стосовно дороги! Ми свого часу купували, по 10 гривень тоді ще було, машину шлаку. Оце вона ще тримається, тому що ми засипали відвальним шлаком дорогу", – розповіла Людмила.

У коментарі Суспільному представник комунального підприємства "Дніпроводоканал" Ян Майдан розповів, що заявку про аварійну ситуацією за вказаною адресою отримали вперше. Аварійна бригада оперативно виїхала та усунула наслідки.

"Нині ми чекаємо на виготовлення 40-тонної плити, аби встановити на місці провалу. Найближчим часом це буде зроблено і в подальшому подібних ситуацій не траплятиметься, оскільки плита витримуватиме більшу вагу великогабаритного транспорту, який там проїжджає", — сказав він.

За словами Яна Майдана, наразі всі мешканці розьашованих поблизу перехрестя будинків забезпечені водопостачанням.

Читайте також

Мокро і смердить. У Кропивницькому затопило підвал, який мешканці використовують як укриття

У Запоріжжі жителі багатоповерхівки скаржаться на руйнування будинку

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок