У Києві стали менше хворіти на грип та СОVІD-19

У Києві стали менше хворіти на грип та СОVІD-19

У Києві стали менше хворіти на грип та СОVІD-19
Фото: Суспільне

У столиці за минулий тиждень, із 17 по 23 квітня, виявили 614 нових випадків захворювання на коронавірус. Це на понад тисячу менше, ніж за попередній період. Найбільше випадків зареєстрували у Дніпровському, Дарницькому та Деснянському районах. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що серед захворілих: 381 жінка віком від 18 до 87 років та 233 чоловіка від 18 до 88 років. А також 26 дівчинок від 2 місяців до 17 років і 29 хлопчиків від 1 місяця до 17 років. Також захворіли 6 медичних працівників. Госпіталізували 69 людей.

"Одинадцятеро людей померли минулого тижня від захворювання на СОVІD-19. Одужала минулого тижня 881 особа",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації зауважують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах.

Продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Також наразі у Києві зареєстрували 8059 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ. Загалом у столиці спостерігається зниження захворюваності на 7,3% порівняно з попереднім тижнем.

Зменшилася і загальна кількість госпіталізованих людей. У медичних закладах за останній тиждень перебувають 175 громадян, 75 із них — діти,— підсумували в адміністрації.

Що відомо про ситуацію із захворюванням на коронавірус, гри та ГРВІ у Києві та області

Протягом 10-16 квітня у Києві зареєстрували 8696 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, а також виявили коронавірус у 1622 киян. Загалом у столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ.

Станом на 18 квітня в закладах охорони здоров’я Київської області перебували 175 людей, це на 59 менше, ніж минулого тижня. Із них 139 із підтвердженим діагнозом COVID-19, а 36 — із підозрою.

На Київщині з початку вакцинальної кампанії майже 2 млн людей щепилися від COVID-19. Це третій показник серед інших областей України.

В Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу, продовжили до 30 квітня 2023 року.

Читайте також

Рівень води у Києві у річці Дніпро продовжує знижуватися

У Київському транспорті запрацює пересадковий квиток

Україна за тиждень отримає танки Leopard від Іспанії, Сили оборони просуваються на півдні. 425 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок