Фінішна пряма: в Іванкові завершують роботи з відновлення сполучення між селами

Фінішна пряма: в Іванкові завершують роботи з відновлення сполучення між селами

Фінішна пряма: в Іванкові завершують роботи з відновлення сполучення між селами
Підтоплена тимчасова переправа до Іванківа, 14 квітня 2023 р. Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

Роботи з відновлення сполучення із селищем Іванків Вишгородського району Київщини через річку Тетерів на завершальному етапі. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Здійснюється насип переїзду бутом та щебенем, вже майже облаштовано понтон. На місці постійно працює техніка. Ситуація на моєму постійному контролі", – прокоментував Кравченко.

Минулого тижня внаслідок сильних злив рівень води в річці Тетерів піднявся до критичної межі. Через це тимчасова переправа на підʼїзді до Іванкова була частково зруйнована. Щоб не позбавити людей транспортного звʼязку, комунальники забезпечили можливість проїзду через село Кухарі.

Голова ОВА зазначив, що незабаром рух транспорту буде відновлений – у кожен бік по одній смузі.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Цьогоріч водопілля буде більшим через значну кількість опадів. Проте очікуваний максимальний рівень не загрожує промисловим об’єктам і житловим масивам Києва, повідомили в КМДА. Також вони опублікували перелік районів, де є ризик підтоплень.

"Укргідроенерго" вживає усі можливі заходи для врегулювання рівню води та зменшення наслідків підтоплень. Гідроелектростанції на Дніпрі та Дністрі здійснюють контрольовані скиди води.

Протягом минулого тижня водопілля йшло на спад. Зокрема, 20 квітня, рівень води річці Дніпро у Києві біля моста "Метро" становив 9 337 сантиметрів. Це на 10 см менше, ніж 19 квітня. 22 квітня рівень води річці Дніпро біля мосту "Метро" був на 16 см менше, ніж було зафіксовано 21 квітня.

21 квітня, внаслідок пропуску весняного водопілля через Київську ГЕС, на річці Дніпро у Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах області утримувалось затоплення заплавних територій.

Читайте також

Рівень води у Києві у річці Дніпро продовжує знижуватися

Вибір редакції

На початок