Рівень води у річці Дніпро у Києві зменшується

Рівень води у річці Дніпро у Києві зменшується

Рівень води у річці Дніпро у Києві зменшується
Річка Дніпро біля парку "Наталка" у Києві. Фото: УНІАН

Станом на 10:00, сьогодні 23 квітня, рівень води у річці Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 303 см. Про це повідомив у Telegram начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, цей показник на 5 см менше ніж учора. Весь тиждень водопілля йде на спад. Але ще утримується підтоплення заплавних територій та низьких ділянок садово-дачної забудови і присадибних ділянок.

"Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано",— каже Попко.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Цьогоріч водопілля буде більшим через значну кількість опадів. Проте очікуваний максимальний рівень не загрожує промисловим об’єктам і житловим масивам Києва, повідомили в КМДА. Також вони опублікували перелік районів, де є ризик підтоплень.

"Укргідроенерго" вживає усі можливі заходи для врегулювання рівню води та зменшення наслідків підтоплень. Гідроелектростанції на Дніпрі та Дністрі здійснюють контрольовані скиди води.

20 квітня, рівень води річці Дніпро у Києві біля моста "Метро" становив 9 337 сантиметрів. Це на 10 см менше, ніж 19 квітня. 21 квітня, внаслідок пропуску весняного водопілля через Київську ГЕС, на річці Дніпро у Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах області утримувалось затоплення заплавних територій.

22 квітня рівень води річці Дніпро біля мосту "Метро" становив 9 308 см. Це на 16 см менше, ніж було зафіксовано 21 квітня.

Читайте також

У Київському транспорті запрацює пересадковий квиток

В Ірпені відкрили скульптуру на честь енергетиків, які відновили мережі після деокупації

Обстріл Харкова, у РФ створили табори для утримання українських дітей. 424 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок