КМДА розглядає можливість подовження червоної гілки метро

КМДА розглядає можливість подовження червоної гілки метро

КМДА розглядає можливість подовження червоної гілки метро
Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Міська влада Києва обговорює з Кабміном можливість подовжити червону гілку метрополітену до Биківні. Саме там облаштовують Національне військове меморіальне кладовище (НВМК). Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, для реалізації такого проєкту потрібне відповідне фінансування. За його відсутності, наразі пропонується альтернативний план.

"Проговорюється маршрут окремий автобусу, а завдання ставиться більше. Обговорюється і подовження лінії метрополітену. Поки що ми говоримо про те, що до станції "Лісової", де буде проведена до ладу певна інфраструктура буде рухатися такий шатл, спеціально під цей об'єкт (Національне військове меморіальне кладовище — ред.)",— каже Пантелеєв.

Що відомо будівництво метро у Києві

У Києві триває будівництво "зеленої" гілки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо. Наразі виконано значний обсяг основних будівельно-монтажних робіт по станціях "Мостицька" та "Варшавська". Вже готовий тунель від станції "Сирець" до станції "Мостицька".

Будівництво метро на Троєщину почалося зі станції "Глибочицької", яка знаходитиметься біля Лук'янівської. Там між ними має бути перехід. Кінець будівництва першої черги має закінчитися на станції "Райдужна", яка розташована на лівому березі. Усього відрізок матиме 6 станцій.

Добудова та відкриття станцій "Львівська Брама" і "Теличка" "зеленої" гілки київського метрополітену, наразі не планується.

У київському метрополітені планують вивести на колії вагони із підсвіткою мапи станцій. КП "Київський метрополітен" нині розглядає цю можливість за наявності фінансування.

Читайте також

Несанкціоноване проникнення у метро: ВРУ закликають встановити за це відповідальність

В мережі з'явилися можливий шрифт для станції "Площа українських героїв"

Київрада підтримала концепцію створення військового меморіалу в Биківні

Вибір редакції

На початок