Україна не отримує від партнерів всю необхідну зброю — Мельник

Україна не отримує від партнерів всю необхідну зброю — Мельник

Україна не отримує від партнерів всю необхідну зброю — Мельник
Андрій Мельник, фото: Посольство України у ФРН

Україна все ще не змогла отримати від західних партнерів усю зброю та техніку, яка б дозволила їй перемогти у протистоянні з Росією, зокрема, авіацію та ракети великої дальності.

Про це в ефірі програми "Новий відлік" на Суспільному заявив заступник міністра закордонних справ України та експосол у Німеччині Андрій Мельник.

"Питання про те, що повинні робити наші партнери, тому що ми всі розуміємо: чим далі ця війна триває, тим більше ми залежні саме від того, наскільки швидко ми отримаємо не лише боєприпаси, амуніцію, але й так само новітні озброєння, і це озброєння, якого нам досі так і не надали", — зазначив дипломат.

Коментуючи результати одинадцятого "Рамштайну", Мельник зауважив, що за результатами безпекової конференції Україна не отримала того, що їй потрібно.

"Я думаю, що закінчення війни значною мірою залежатиме від того, чи наші партнери перейдуть останні "червоні лінії", які залишаються, аби не провокувати Путіна на можливий ядерний удар і інші страшні історії, які теоретично є можливими, але, я думаю, шанси невисокі. Тому питання — ракети далекої дії, винищувачі західного зразка, вони мають бути вирішені вже зараз, а не відтягуватись. А це сприятиме завершенню війни, дай Боже, ще цього року", — переконаний він.

Андрій Мельник додав, що українська дипломатія має посилити тиск на партнерів України, щоб не втратити їхню підтримку. Окрім того, Україні потрібно покращувати комунікацією із суспільствами закордонних країн, додав він.

Читайте також

"Напрочуд мало конкретних заяв": професор Академії сухопутних військ прокоментував результати останнього "Рамштайну"

Остін: учасники "Рамштайну" надали Україні 55 млрд доларів безпекової допомоги

Португалія надасть Україні п’ять медичних та аварійно-рятувальних броньованих машин

"Росія наближається до Нюрнберга II": Резніков розповів про результати 11-го "Рамштайну"

В Україні діятимуть нові правила отримання громадянства, результати 11-го "Рамштайну". 423 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок