Одинадцятикласниця з Франківська Діана Зазубик зайняла перше місце на двох всеукраїнських олімпіадах

Одинадцятикласниця з Франківська Діана Зазубик зайняла перше місце на двох всеукраїнських олімпіадах

Одинадцятикласниця з Франківська Діана Зазубик зайняла перше місце на двох всеукраїнських олімпіадах
Фото: Facebook/Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради

Одинадцятикласниця Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради Діана Зазубик зайняла перше місце на двох всеукраїнських олімпіадах. Про це повідомили на Facebook-сторінці навчального закладу.

Ліцеїстка виборола перше місце на XVII всеукраїнській студентській олімпіаді з астрономії та астрофізики, яка відбувалася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з 10 до 14 квітня, та на IV етапі X всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, яка проходила з 18 до 20 квітня.

"Ці досягнення здобуті завдяки цілеспрямованості та натхненній праці самої Діани, підказкам та порадам учителя Тараса Головатого, і, звичайно, батькам, які повсякчас підтримували дочку та створили необхідні умови для її навчання", — йдеться у дописі.

У квітні 2023 року Діана Зазубик посіла перше місце на 57 всеукраїнській олімпіаді з фізики.

Що відомо

У листопаді 2022 року Діана Зазубик отримала відзнаку за дослідження впливу технології синтезу полікристалічного PbTe, який отримують методом холодного пресування порошку на його термоелектричні властивості.

У серпні 2022 року іванофранківка Діана Зазубик здобула "срібло" на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики в Грузії.

Цього ж року дівчина виборола "бронзу" й на Міжнародній олімпіаді з фізики. Підготовка до обидвох олімпіад тривала із 7 класу. Готуючись до змагань, Діана розв’язала всі задачі з фізики, які отримували учасники міжнародної олімпіади за понад 50 років, а також задачі з астрономії та астрофізики за 15 років.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок