5 головних новин 21 квітня

5 головних новин 21 квітня

Ллойд Остін Марк Міллі Рамштайн 21 квітня 2023
Міністр оборони США Ллойд Остін і голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі (праворуч) під час "Рамштайн-11", 21 квітня 2023. Міністр оборони США Ллойд Остін та начальник Об’єднаного комітету начальників штабів Армії США Марк Міллі на зустрічі у форматі "Рамштайн", 21 квітня 2023 року. Фото: AP / Matthias Schrader

Вночі РФ атакувала Україну "шахедами", в Польщу їдуть американські танки Abrams, на яких будуть навчатися українські військові, в Україну доставили 66% снарядів від погодженого ЄС плану. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  1. Вночі Росія атакувала Україну "шахедами". ЗСУ знищили 10 з 12 дронів.
  2. Рамштайн-11. В Польщі створять Центр обслуговування українських танків Leopard 2. Танки Abrams, на яких навчатимуться українські військові, найближчими тижнями прибудуть до Німеччини. Канада надасть військову допомогу на 39 мільйонів канадських доларів.
  3. У Німеччині навчається майже 25 тисяч українських військових. І майже дев'ять тисяч завершили навчання та вже повернулись в Україну — Міллі.
  4. В Україну доставили 66% снарядів від погодженого ЄС плану, який передбачає постачання 1 мільйона боєприпасів — Боррель.
  5. Священника УПЦ МП, викритого у колабораціонізмі обміняли на 28 українських військових — СБУ.

Якщо у вас поганий Інтернет-звязок, читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

Вибір редакції

На початок