Американські танки Abrams прибудуть до Німеччини найближчими тижнями — Остін

Американські танки Abrams прибудуть до Німеччини найближчими тижнями — Остін

Важливо
Міністр оборони США Ллойд Остін
Міністр оборони США Ллойд Остін виступає з промовою під час відкриття засідання Контактної групи з питань оборони України на авіабазі "Рамштайн", Німеччина, 21 квітня, 2023 рік. Фото: АР/Matthias Schrader

Американські танки Abrams, на яких навчатимуться українські військові, прибудуть до Німеччини найближчими тижнями.

Про це на брифінгу під час одинадцятої зустрічі Контактної групи з питань оборони України, яка відбувається 21 квітня у Німеччині на авіабазі "Рамштайн" заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

Глава Пентагону зазначив, що Захід вже передав Україні понад 230 танків та 1500 одиниць бронетехніки, якою можна оснастити дев'ять бронетанкових бригад.

Щодо надання Україні винищувачів Ллойд Остін зазначив, що наразі з цього приводу "ведуться перемовини із союзниками".

"Ми продовжуємо вести перемовини з нашими партнерами та союзниками, щоб переконатися, що Україна має все необхідне для захисту безпеки свого неба", — сказав Остін.

Що відомо про попередній "Рамштайн-10"

15 березня 2023 року відбулося десяте засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн". Зустріч пройшла в онлайн-форматі.

За підсумками "Рамштайну" міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Швеція передасть Україні 10 танків Leopard та ключові компоненти засобів протиповітряної оборони, а Норвегія — 2 системи NASAMS

Перед відкриттям 10-го засідання Контактної групи з питань оборони України Остін заявив, що 9 країн взяли на себе зобов'язання надати понад 150 танків Leopard.

Читайте також

Остін: учасники "Рамштайну" надали Україні 55 млрд доларів безпекової допомоги

Міллі: У Німеччині навчається майже 25 тисяч українських військових

Вибір редакції

На початок