Жили на закинутому фермерському господарстві. У "Домівку врятованих тварин" привезли пару віслюків

Жили на закинутому фермерському господарстві. У "Домівку врятованих тварин" привезли пару віслюків

Жили на закинутому фермерському господарстві. У "Домівку врятованих тварин" привезли пару віслюків
Скриншот з відео "Домівки врятованих тварин"

У "Домівку врятованих тварин" привезли пару віслюків. Їх викупили у попередніх власників після звернення зоозахисників, розповів у коментарі Суспільному директор "Домівки врятованих тварин" Орест Залипський. Тваринам потрібен догляд.

Їх привезли у "Домівку врятованих тварин" 18 квітня. За словами Ореста Залипського, віслюкам орієнтовно по 5-6 років. Вони мешкали у невеликому містечку на Львівщині.

"Їх придбали перед пандемією коронавірусу з туристичною метою. Однак бізнес "не пішов", а за віслюками не було належного нагляду. Вони жили на старому закинутому фермерському господарстві. Попередньо зоозахисники зробили їм копита, тому що дівчинці було дуже важко ходити — у неї копита закручувалися і вона не могла ходити", — розповів Орест Залипський.

Звернулися зоозахисники. У "Домівку врятованих тварин" привезли пару віслюків
У "Домівку врятованих тварин" привезли пару віслюків. Скриншот з відео "Домівки врятованих тварин"

Наслідки недогляду — сильна глистна інвазія, дощовий дерматит, адже перебували на вулиці. У "Домівці врятованих тварин" розпочали лікування віслюків від глистів.

"На вихідні прогнозують гарну погоду. Ми плануємо їх добре викупати з лікувальними шампунями, аби позбавлятися по трохи дерматиту. Наступним буде курс антибіотиків проти дерматиту. Потрібно його якнайшвидше прибрати, тому що різні шкідники їх гризуть", — додає Орест Залипський.

В нормальних умовах віслюкам потрібен догляд ветеринара кілька разів на рік. Крім цього, добре раз на пів року взяти аналіз крові. Також умови утримання — має бути як мінімум облаштований навіс.

У "Домівці врятованих тварин" очікують, що період реабілітації тварин триватиме 3-4 місяці. Тепер у прихистку є чотири віслюки.

Читайте також

Поранені та у стресі. Як у Львові в Домівці врятованих тварин доглядають за евакуйованими звірами

У львівській "Домівці врятованих тварин" майже 50 собак-переселенців чекають на господарів

Вибір редакції

На початок