У Кропивницькому на території церкви роздали 150 продуктових наборів переселенцям

У Кропивницькому на території церкви роздали 150 продуктових наборів переселенцям

У Кропивницькому на території церкви роздали 150 продуктових наборів переселенцям
Українська греко-католицька церква у Кропивницькому. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому переселенцям роздали 150 продуктових наборів. Це благодійна допомога, зібрана на гроші вірян Української греко-католицької церкви з Австралії та Нової Зеландії, розповів Суспільному глава церкви Святослав Шевчук. Продуктові набори підготували на території церкви.

Вартість одного благодійного продуктового набору – 800 гривень, розповів священник Іван Третяк: "Ми видаємо пакунки від патріаршої фундації "Мудра справа". Допомогу отримали вже майже 20 тисяч людей, передусім – переселенців".

Збір допомоги переселенцям організували через закордонні благодійні фонди, пояснив глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук: "Окрім "Карітас"Благодійна організація Української греко-католицької церкви, яка надає допомогу потребуючим, незалежно від їх віровизнання, національності або соціального статусу., є ще благодійний фонд "Мудра справа". Наші єпископи з різних країн світу дуже активно збирають допомогу, яку ми отримуємо тут, у Кропивницькому".

68-річний переселенець з Краматорська Микола Кривець сказав, що у Кропивницькому живе рік. У пакунку, який отримав – крупи, цукор, м’ясні та рибні консерви: "Соняшникова олія, борошно, макарони, каша, консерви, тушкованка, кукурудза і сардини. Звісно ця допомога важлива, треба ж харчуватись та виживати. Дай боже, щоб ця війна швидше скінчилась".

Переселенка з Гуляйполя Марія Тесля прийшла отримати продукти за попереднім записом: "Побачила в інтернеті гугл-форму та встигла її заповнити. Оскільки діти навчаються онлайн, мені важко на роботу влаштуватися. Винаймаємо квартиру, тому, звичайно, продуктові набори для нас дуже важливі".

Така допомога допомагає заощадити на речі дітям, розповіла переселенка Марина Островерх: "У нас чоловік єдиний, хто працює в сім’ї. Виховуємо двох дітей, я з ними вдома. Ми частково потребуємо і фінансової допомоги, і гуманітарної".

Зі слів Святослава Шевчука, до 21 квітня планують роздати ще 520 продуктових наборів для переселенців.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок