У Данії футбольних фанатів силоміць вивели зі стадіону через недотримання соціальної дистанції imago-images.de

Вперше в історії матч був призупинений через недотримання вболівальниками необхідної соціальної дистанції. Поліція із застосуванням сили вивела порушників зі стадіону.

1 липня у фіналі Кубка "Данії" зустрілися "Ольборг" та "Сендер'юске". Напередодні матчу уряд Данії дозволив збільшити кількість присутніх на стадіоні - до цього можливість відвідати матчі мали максимум 500 осіб. Тож обидва клуби отримали квоту по 725 квитків із вимогою дотримання соціальної дистанції на трибунах у 2 метри. Утім, у першому таймі ультрас "Ольборга" знехтували цим правилом, через що арбітр на 30-й хвилині зупинив поєдинок. Вболівальників безуспішно закликали повернутися на призначені місця, після чого поліція вивела фанів зі стадіону. До особливо непокірних застосували палиці.

Загалом було затримано близько 50-ти осіб, яких автобусом доправили до Ольборга.

Матч відновився через 14 хвилин і завершився перемогою "Сендер'юске" з рахунком 2:0.

Для команди трофей став першим в історії.