В Україну прибув другий німецький комплекс ППО Iris-T — Spiegel

В Україну прибув другий німецький комплекс ППО Iris-T — Spiegel

В Україну прибув другий німецький комплекс ППО Iris-T — Spiegel
. Система ППО Iris-T. ФОТО: Getty Images

Україна отримала від Німеччини другий із чотирьох обіцяних зенітно-ракетний комплекс протиповітряної оборони Iris-T.

Про це повідомляє Spiegel.

За даними джерел видання, доставка відбулася кілька днів тому: приблизно 16 квітня.

11 жовтня Україна отримала від Німеччини першу з чотирьох обіцяних систем ППО типу Iris-t SLM. За інформацією ЗМІ, передача відбулася недалеко від польсько-українського кордону. Міністр оборони України Олексій Резніков опівночі 12 жовтня повідомив, що система IRIS-T прибула в Україну.

Нещодавно, у березні, повідомлялось, що військовослужбовці Повітряних сил Збройних сил Німеччини проводять тактичну підготовку українських військових на системі протиповітряної оборони IRIS-T SLM.

Що відомо про систему ППО IRIS-T

Отримана від Німеччини система протиповітряної оборони IRIS-T має потужний радар, потужні ракети, працює в автоматичному режимі, зменшується людський фактор робити помилки. Про це в ефірі Суспільного повідомив раніше речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат.

За його словами, система IRIS-T новітня система у світі, а з такою модернізацією, як прийшла в Україну, фактично в одному екземплярі.

"Має потужний радар, потужні ракети, працює в автоматичному режимі, зменшується людський фактор робити помилки. І це просто потужний комплекс, який краще бачить і влучніше стріляє", — сказав Ігнат.

Iris-T — найсучасніша зенітна система Німеччини. Її розробив німецький оборонний концерн Diehl Defence. Призначення системи — захист цивільного населення. Ракети ППО здатні вражати цілі на висоті до 20 кілометрів і відстані до 40 кілометрів. Україна отримає оборонну систему, якої поки немає у самої німецької армії.

Читайте також

IRIS-T для ЗСУ. Що відомо про німецький комплекс ППО

Німеччина дає Україні новітню зброю, якої поки не має навіть Бундестаг — Шольц

На початок