Сергій Ребров визнаний найкращим тренером року в Угорщині

Сергій Ребров визнаний найкращим тренером року в Угорщині

Сергій Ребров визнаний найкращим тренером року в Угорщині Офіційний сайт ФК "Ференцварош"

Після другого поспіль чемпіонства "Ференцвароша" український наставник клубу Сергій Ребров став тренером року в Угорщині.

Про це повідомила Федерація футболу Угорщини в Твіттер. Реброва вшанували під час церемонії RangAdó Award. Керманич "Ференцвароша" відзначив, що секрет його успіху на тренерському містку полягає в злагодженій комунікації, довірі та бажанні команди. "Вони прагнули до вдосконалення своєї гри, і захистили титул", - сказав Ребров.

Що відомо

  • "Ференцварош" Реброва захистив чемпіонське звання за три тури до завершення угорської першості. До приходу українського команда не знала тріумфу в чемпіонаті 14 років. У складі клубу також грають два українці - Олександр Зубков та Ігор Харатін.
  • До "Ференцвароша" Ребров двічі приводив до чемпіонства київське "Динамо". Наставник очолював "біло-синіх" з 2014 до 2017 року. Після сезону 2015/16 кияни не здобували титул.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start