Як на Івано-Франківщині працевлаштовують людей

Як на Івано-Франківщині працевлаштовують людей

Як на Івано-Франківщині працевлаштовують людей
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На обліку в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості перебувають майже чотири тисячі людей. Про це Суспільному повідомив керівник установи Василь Цимбалюк.

За його словами, кількість безробітних в Івано-Франківській області зменшується.

"Це пов'язано з тим, що ми багатьох людей працевлаштовуємо. Окрім цього, є новий порядок щодо реєстрації перебування наших безробітних на обліку. Зміни стосуються того, що людина перебуває на обліку у центрі зайнятості два місяці. І ми одразу знімаємо її з обліку, якщо вона відмовляється від роботи, яку пропонують", — каже Василь Цимбалюк.

Як на Івано-Франківщині працевлаштовують людей
Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Директор обласного центру зайнятості додає: допомогу з безробіття на Івано-Франківщині отримують 1 800 людей. Їм віднедавна пропонують суспільно корисні роботи, які оплачують за мінімальною заробітною платою у розмірі 6 700 грн.

"Вже 135 людей скерували. Ми укладаємо договір з нашими територіальними громадами, і там люди виконують різні роботи. Це — роботи із соціально незахищеними верствами населення, супровід людей, які мають вади зору, це — відновлювальні й ремонтні роботи. Тобто це — ті роботи, які потребує та чи інша громада під час воєнного стану", — пояснює Василь Цимбалюк.

Зі слів директора обласного центру зайнятості, наразі прикарпатські роботодавці найбільше потребують водіїв, офіціантів, медсестер, підсобних працівників, продавців та техпрацівників.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок