У Хмельницькій громаді запрацював портал для електронного запису до школи

У Хмельницькій громаді запрацював портал для електронного запису до школи

У Хмельницькій громаді запрацював портал для електронного запису до школи
Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 17 квітня, в Хмельницькій тергромаді запрацював портал "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти". Заповнення онлайн-заявок для зарахування дітей до першого класу триватиме до 31 травня.

Про це Суспільному Хмельницький розповіла виконувачка обов’язків директора міського департаменту освіти та науки Ольга Кшановська.

Ольга Кшановська розповіла, кого зараховуватимуть до першого класу першочергово: "Є по законодавству умова першочергового зарахування, це діти, які проживають на території обслуговування даного закладу, або, наприклад, батьки працюють у цьому навчальному закладі, або навчаються старші братики чи сестрички. Також пільгові категорії, наприклад, внутрішньо переміщені особи, діти, батьки яких воюють, діти загиблих воїнів. До першого червня працюємо з територією обслуговування, тобто з першочерговими заявками. Далі ми оприлюднюємо вільні місця, і тоді відбувається зарахування в другу чергу якщо, є вільні місця".

Після опрацювання електронних заявок в особистому кабінеті або телефоном, розповіла Ольга Кшановська, батькам призначать дату подання паперових документів. До початку навчального року вони приносять також довідку дитини про допуск до занять і картку щеплень. Цього року до першого класу у 47 шкіл планують зарахувати до чотирьох тисяч дітей, приблизно стільки ж, як торік.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Що відомо

  • У березні 2023 року в Хмельницькій громаді анонсували запуск порталу "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти". Як розповідала Ольга Кшановська, така форма подачі документів дозволить аналізувати поточний стан реєстрації до навчальних закладів громади, дасть можливість батькам отримати результати зарахування та інформацію щодо подальших дій електронною поштою.
  • Офлайн подати документи для зарахування першокласника до школи може один із батьків, або ж опікун. Батьки та опікуни повинні мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує їхню особу. Присутність дитини не обов'язкова.

Документи, які необхідно подати:

  1. заява про зарахування;
  2. копія свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал);
  3. довідка про місце проживання;
  4. оригінал медичної довідки про стан здоров’я дитини.

Вимушеним переселенцям необхідно додатково надати довідку внутрішньо переміщеної особи з вказаним місцем проживання, сказала Ольга Кшановська.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок