У Києві посилюють карантин

У Києві посилюють карантин

У Києві посилюють карантин
. УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що згідно із постановою уряду, столична влада ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів.

"Хочу повідомити, що відповідно до постанови уряду, місто ухвалило рішення про посилення протиепідемічних заходів у столиці. Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (у тому числі, кінотеатрів) – до 22-ї години. Обмежено також проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру – із 22-ї години", – сказав Кличко під час брифінгу 1 липня.

Він зазначив, що обмеження – вимушені і спрямовані на стримування розповсюдження хвороби.

Крім того Кличко закликав мешканців столиці повідомляти про випадки порушення заходів безпеки у громадському транспорті. За його даними, за останній місяць правоохоронці склали 61 протокол на водіїв маршруток за порушення ними регламентів безпеки перевезень.

Він зазначив, що також рейди почали здійснювати і працівники Комунальної служби перевезень. Вони, теж вибірково, перевіряють санітарний стан маршрутних таксі.

"За два тижні перевірок працівники Комунальної служби перевезень склали більше 10 актів на приватні транспортні компанії. І, якщо порушення виявлять повторно, місто розірве договори з підприємствами-порушниками. Звертаюся до мешканців столиці: якщо ви бачите такі грубі порушення, – повідомляйте у поліцію", – заявив Кличко.

Що відомо

  • Раніше у МОЗ заявили, що в Україні з 24областей, 13 — не готові перейти до наступного етапу послаблення карантину через погану епідеміологічну ситуацію. Зокрема, епідеміологічна ситуація погіршилась і в Києві.
  • Мер Києва Віталій Кличко заявив, що станом на 1 липня у столиці зареєстрували 101 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.
  • Станом на ранок 1 липня в Україні зареєстрували 44998 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з яких 664 - за останню добу.

На початок