У Києві на коронавірус за добу захворіло більше 100 осіб

У Києві на коронавірус за добу захворіло більше 100 осіб

У Києві на коронавірус за добу захворіло більше 100 осіб
. ФОТО: Уніан

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що за добу у столиці зареєстрували 101 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

"Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилась на 101 людину. Захворіли, зокрема, і 7 медиків. На сьогодні в столиці вже 5138 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", – розповів Кличко під час брифінгу 1 липня.

За його словами, серед тих, що захворіли семеро дітей, двом з яких від одного місяці до одного року. До лікарень столиці госпіталізували 9 пацієнтів,за добу одужали 35 людей.

Кличко зазначив, що найбільше випадків захворювання виявили в Оболонському і Дніпровському районах – по 15. У Дарницькому – 14. Та в Деснянському районі – 11 випадків.

Він додав, що у столиці також збільшується кількість хворих на коронавірус, які перебувають у важкому стані.

"Зазначу, що в лікарнях столиці сьогодні перебувають 274 хворих на коронавірус. У тому числі, 11 дітей. Із підозрою на COVID-19 госпіталізовані 66 мешканців столиці. На жаль, збільшується кількість хворих у важкому стані. Їх на сьогодні 48. 7 підключені до апаратів штучної вентиляції легень", – повідомив міський голова.

Крім того з пневмонією у столичних лікарнях лікуються 442 хворих, 40 з яких госпіталізували минулого тижня.

Кличко підкреслив, що якщо буде потреба, для другої хвилі прийому хворих у Києві підготували майже 800 ліжок у медичних закладах. За його словами, лікарня першої хвилі, яка розрахована майже на 900 ліжок, заповнена на 31%.

Що відомо

  • Мер Києва Віталій Кличко заявив, що згідно із постановою уряду, столична влада ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів.
  • Станом на ранок 1 липня в Україні зареєстрували 44998 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з яких 664 - за останню добу.
На початок