"Бандерівські паски": у Полтаві волонтери збирають гроші на тепловізор для військових

"Бандерівські паски": у Полтаві волонтери збирають гроші на тепловізор для військових

"Бандерівські паски": у Полтаві волонтери збирають гроші на тепловізор для військових
Суспільне Полтава

У Полтаві волонтери громадської організації "Зміст Полтава" продають великодні паски. У такий спосіб збирають гроші на тепловізор для військових 77-ї бригади, які нині перебувають під Бахмутом. Про це розповіла Суспільному волонтерка Марія Погрібна.

З родзинками та цукатами, а також з цедрою апельсина та корицею. Такі "Бандерівські паски" пропонують полтавцям волонтери на одній із вулиць в обласному центрі.

"Паски прикрашені, як класичною присипкою (присипка, безе, мигдаль), так і більш незвичайною. Оце, наприклад, у нас їстівна фольга, або їстівне золото можна називати. Нам випікали в пекарні на Подолі. Там дуже завзяті дівчата, вони печуть і на фронт дуже багато. Головне, щоб були яйця, борошно, з чого пекти", - каже волонтерка Аліса Куценко.

У такий спосіб волонтери збирають гроші на тепловізор для військових, які нині перебувають під Бахмутом, розповіла волонтерка Марія Погрібна.

«Бандерівські паски»: у Полтаві волонтери збирають гроші на тепловізор для військових
Волонтери продають паски і збирають гроші на тепловізор. Суспільне Полтава

"Минулого разу ми продавали «бандерівські тюльпани». Нам вдалося зібрати 54 тисячі гривень, і всі ці кошти пішли на закупку тепловізора, який ми купили та відправили хлопцям. Цього разу збираємо для третього батальйону 77-ї бригади. Там дуже багато полтавців, постійно отримуємо запити від них", - розповідає волонтерка Марія Погрібна.

Полтавка Анжела Прушковська придбала три великодні паски. Про акцію дізналась із соцмереж, каже жінка.

"Я з превеликим задоволенням долучилась до акції «Бандерівські паски». Тому що це не перша вже акція саме цієї команди, я довіряю цій команді. Зараз дуже потрібен хлопцям тепловізор, тому купила сама, буду запрошувати друзів купувати ще", - каже полтавка Анжела Прушковська.

«Бандерівські паски»: у Полтаві волонтери збирають гроші на тепловізор для військових
Аліса Куценко, волонтерка. Суспільне Полтава

Продати волонтери планують зо пів тисячі пасок. Необхідна сума – 69 тисяч гривень, каже Аліса Куценко.

"Отака техніка нам дуже-дуже потрібна. Попри те, що вже більше року воюємо, тепловізори, оптика, прилади нічного бачення, вони є одними із найзатребуваніших наразі. Тому отакий маленький, 69 тисяч мусимо зібрати і передати хлопцям, щоб захищали нас і повернулися живими", - каже волонтерка Аліса Куценко.

"Я йшла за кавою, а тут така класна ініціатива. Тим паче я не купила пасок до свята. І тут «Зміст» збирають хлопцям на тепловізор, це взагалі дуже круто. Дякую їм за таку можливість і задонатити, і допомогти, і залишитись із пасочками і гарним настроєм", - говорить переселенка з Харкова Тетяна Ткаченко-Радогуз.

Як розповіла Аліса Куценко, продавати «Бандерівські паски» будуть три дні до суботи 15 квітня із 10-ї ранку до 18-ї години.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок