Київ отримав чотири автобуси з Німеччини — Кличко

Київ отримав чотири автобуси з Німеччини — Кличко

Київ отримав чотири автобуси з Німеччини — Кличко
Автобуси з Німеччини Фото: КМДА

Київ отримав від німецьких партнерів ще чотири міських автобуси Mercedes. Найближчим часом вони вийдуть на столичні маршрути. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на мера Віталія Кличка.

"Ці автобуси — сучасні, з низькою підлогою, з системами відеоспостереження та Wi-Fi у салоні, нам передали транспортні підприємства Гамбурга та Галлє. Три із них — це ті, про які я домовився під час свого нещодавнього візиту до Гамбурга",— каже Кличко.

За його словами ще один автобус прибув із німецького міста Галлє. Після відповідної реєстрації він також вийде на маршрути столиці.

Кличко зауважив, що Київ і надалі потребує збільшення рухомого складу міського транспорту та спецтранспорту для комунальних служб.

З яких міст Європи Київ отримує автобуси

Наприкінці січня цього року на маршрути вийшли 13 автобусів, які Київ отримав як допомогу від міжнародних партнерів — Кличко

У грудні Київ отримав чотири двоповерхові автобуси, які передала берлінська транспортна компанія. У Німеччині ці автобуси використовувалися протягом 12 років. Перед відправленням до Києва вони пройшли підготовку в ремонтних майстернях.

З 2 грудня на київських маршрутах курсують 18 автобусів Mercedes. Їх передали німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург як допомогу.

1 жовтня 2022 року у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги (Латвія) як допомогу.

У серпні 2022 року мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози. Автобуси та спецтехніку місто отримало як допомогу від німецьких партнерів.

Читайте також

У Києві обмежили рух транспорту. Де саме

У Києві в умовах воєнного стану має бути баланс між інтересами підприємців та благоустроєм — Пантелеєв

КМДА профінансує енергоефективні проєкти на понад 110 млн гривень. Про що йдеться

Вибір редакції

На початок