Українці, які схвалюють дії Зеленського, вперше опинились у меншості - КМІС

Українці, які схвалюють дії Зеленського, вперше опинились у меншості - КМІС

Опитування
Українці, які схвалюють дії Зеленського, вперше опинились у меншості - КМІС

Уперше кількість українців, які схвалюють заяви та дії Володимира Зеленського, виявилась меншою за кількість громадян, незадоволених його діяльністю на посаді президента.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Згідно з ними, оцінюючи дії органів влади в травні–червні цього року, 38% респондентів відповіли, що схвалюють дії та заяви президента Зеленського в порівнянні зі 47% у травні. 45% опитаних заявили, що не схвалюють діяльність президента, тоді як у травні таких було лише 37%.

Українці, які схвалюють дії Зеленського, вперше опинилися в меншостіКМІС

Українці, які схвалюють дії Зеленського, вперше опинилися в меншості

Таким чином, різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів, зауважують соціологи.

Довідка: Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення України віком від 18 років. До вибірки не включаються території, АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей, які не контролюються Україною. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

Що відомо

  • За даними соціологів, більшість українців вважають, що Україна переможе Росію, в майбутньому перейде переважно на українську мову, і не бажають емігрувати.
  • Водночас багато громадян дотримуються думки, що Україна йде до розколу, не розвивається, а життя стає все більш нестерпним.
  • Більшість опитаних соціологічною групою Рейтинг вважають, що за два роки якість державних медичних послуг погіршилась, тоді як лише 12% переконані у покращенні.
  • Опитування показало, що громадяни України найбільше довіряють армії, надзвичайникам, прикордонникам і Нацгвардії, а найменше — чиновникам, прокуратурі та судовій системі.
  • 53% українців вважають, що події в Україні розвиваються у хибному напрямку.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди