У Києві проведуть благодійний "Пробіг під каштанами". Коли саме

У Києві проведуть благодійний "Пробіг під каштанами". Коли саме

У Києві проведуть благодійний "Пробіг під каштанами". Коли саме
28-ма благодійно-спортивна акція "Пробіг під каштанами" Фото: Каріна Бугайченко /Суспільне

У Києві 28 травня відбудеться благодійний 30-й "Пробіг під каштанами". Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що учасники будуть бігти заради маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України. Зібрані під час цієї спортивної події внески підуть на закупівлю необхідного обладнання для лікування дітей із вадами серця.

"Цьогоріч правила участі окреслено умовами воєнного часу, тому з міркувань безпеки учасники не збиратимуться на єдиній локації та в один час. Долучитись до заходу можуть всі охочі як з України, так і з будь-якої країни світу. Гасло проєкту незмінне – #біжузарадималенькихсердець, заради майбутнього",— каже директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

Для того, щоб долучитись до "Пробігу під каштанами" для учасників, які будуть бігти в Україні потрібно:

  • зареєструватися на сайті probig.in.ua
  • здійснити благодійний внесок та вказати у листі дані для відправки стартового пакету
  • 28 травня вийти на пробіжку та опублікувати фото в соцмережах із тегом #Probig2023.

Для онлайн участі із країн світу необхідно зареєструватися на probig.in.ua, здійснити благодійний внесок, завантажити та надрукувати онлайн номерок, вийти на пробіжку протягом дня 28 травня та опублікувати фото в соцмережах із тегом #Probig2023.

Що відомо про благодійний спортивний захід "Пробіг під каштанами"

"Пробіг під каштанами" — щорічна спортивно-благодійна акція, яка традиційно відбувається з 1993 року, а з 1994 — під час святкування Дня Києва і проходить в останню неділю травня.

Дистанція основного благодійного пробігу — 5 км. Окрім основного, найчисельнішого благодійного старту, в програмі, зазвичай, проходить "Дитячий пробіг", "Пробіг в ходунках", "Спортивний пробіг", "Пробіг мужніх".

У 2010 році "Пробіг під каштанами" увійшов до Книги рекордів України як наймасовіший спортивно-атлетичний захід, у якому взяли участь 15 100 людей.

30 травня 2021 року у столиці відбувся 28-й "Пробіг під каштанами" під гаслом "Біжу заради маленьких сердець". У заході взяли участь понад 10 тисяч людей та понад 100 корпоративних команд, а також близько 80 представників Верховного суду України.

29 травня 2022 року, незважаючи на повномасштабне вторгненн російських військ в Україну, відбувся 29-й благодійно-спортивний захід "Пробіг під каштанами". Учасники могли вийти на символічний старт із будь-якого безпечного куточка України та світу протягом всього дня. Бігли майже у кожній області, зареєструвалися учасники із 80 міст та селищ України. До старту долучалися українці та іноземці із 31 країни світу.

Читайте також

На Великдень посилять безпекові заходи у Києві

Ахметов ініціює суд проти РФ, пакет допомоги від Німеччини, повернення сотні людей з полону РФ. 412 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок