Берлусконі, що потрапив до реанімації, стало краще — лікарі

Берлусконі, що потрапив до реанімації, стало краще — лікарі

Експрем'єр Італії Сільвіо Берлусконі біля лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, вересень 2020 р
Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі біля лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, Італія, 14 вересня 2020 року. Фото: AP

Стан здоров'я хворого на лейкемію експрем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, якого госпіталізували з легеневою інфекцією, поліпшується. Про це повідомляє Reuters з посиланням на лікарів експрем’єра.

“Протягом останніх 48 годин спостерігалося поступове та постійне покращення функціональності органів”, — йдеться у заяві лікарів Альберто Зангрілло та Фабіо Цічері.

Циторедуктивна, антимікробна та протизапальна терапія дає очікувані результати, зазначили лікарі. Тож це дозволяє їм висловити обережний оптимізм. Зараз Берлусконі залишається у відділенні інтенсивної терапії лікарні Сан-Раффаеле.

Раніше стало відомо, що 5 квітня Берлусконі потрапив до реанімації міланської лікарні Сан-Раффаеле. Медики повідомили, що ексглава уряду хворіє на лейкемію і потрапив у реанімацію через легеневу інфекцію. Берлусконі 86 років, він чотири рази обіймав посаду прем’єр-міністра Італії.

Сільвіо Берлусконі в останні роки неодноразово нездужав, він часто перебував у лікарнях для контролю за здоров’ям.

Колишній прем'єр Італії відомий дружбою з президентом РФ Володимиром Путіним.

Берлусконі заявив, що, якби президент України Володимир Зеленський припинив "атакувати" Донбас, війни не було би. Зеленський відповів, що Берлусконі пощастило, що його дім "не бомбили і в його двір не заїхав танк".

Речник МЗС України Олег Ніколенко нагадав, як у 2010-му році Берлусконі прилетів на зустріч із лівійським диктатором Муаммаром Каддафі і перед телекамерами цілував йому руки. Нинішня ж критика України, за словами Ніколенка, це спроба Берлусконі "поцілувати по лікті в крові руки Путіна".

Читайте також

Берлусконі хоче влаштувати перемовини Путіна та Зеленського — ЗМІ

"Поцілувати по лікті в крові руки Путіна". МЗС України відреагувало на заяви Берлусконі щодо премʼєрки Італії

Вибір редакції

На початок