На Тернопільщині спілка пасічників змінила свою назву на честь загиблого бійця

На Тернопільщині спілка пасічників змінила свою назву на честь загиблого бійця

На Тернопільщині спілка пасічників змінила свою назву на честь загиблого бійця
Фото: facebook

Спілка пасічників Чортківщини змінила назву свого об’єднання в пам'ять загиблого військовослужбовця Андрія Павлюка.

На зібранні громадської організації пасічників одноголосно прийняли рішення про зміну назви: з "Об’єднання пасічників Чортківщини" на "Чортківське об’єднання пасічників ім. Андрія Павлюка". Андрій Павлюк був головою ГО "Об’єднання пасічників Чортківського району"

Бджолярка Наталії Потурай розповіла, що познайомилися з Андрієм, коли на Тернопільщині створювалася обласна спілка пасічників.

"Аби створити таке об’єднання, потрібно було постворювати районні осередки. Андрія вибрали головою "Об’єднання пасічників Чортківського району". В мене на думці порожнеча, а на очах сльози. Андрій Павлюк дав мені дуже багато порад. Я часто брала собі його за приклад. Часто думала, як би зробив на моєму місці він. Неможливо змиритися з тим, що війна забирає найкращих, найсвідоміших, найпатріотичніших".

Бджолярка каже, свою справу Андрій розпочинав із виробництва свічок.

"Він жив цим, дуже докладався до розвитку справи, поступово розвиваючи свій медовий бізнес. Він проживав у Білобожниці, а бізнес вів переважно на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, 28-річний військовослужбовець Андрій Павлюк загинув 22 листопада, виконуючи бойове завдання. Він був начальником розвідки 64 окремого артилерійського дивізіону. До лав ЗСУ Андрій вступив добровільно ще в перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Чоловік закінчив Західноукраїнський національний університет. У захисника залишилися батьки та молодший брат.

Читайте також

  • "Його знає майже весь Чортків і пів Івано-Франківська": на Тернопільщині зустріли тіло бійця Андрія Павлюка
  • У Білобожниці Чортківського району попрощалися з бійцем Андрієм Павлюком

Вибір редакції

На початок