Спортсменки з Житомирщини у складі паралімпійської збірної України з голболу стали чемпіонками міжнародного турніру

. Паралімпійська збірна України з голболу. Фото: Facebook Мінмолодьспорту

Спортсменки з Житомирщини у складі паралімпійської збірної України з голболу стали чемпіонками міжнародного турніру у литовському місті Тракай. Це підготовчий етап до Чемпіонату Європи, сказав у коментарі Суспільному очільник Житомирського регіонального центру з фізкультури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Юрій Панасюк.

За його словами, змагання проходили серед осіб з порушеннями зору. У складі збірної від Житомирщини виступали майстри спорту України Ольга Лук’янчук і Наталя Мелена.

"Наші спортсменки провели три зустрічі по коловій системі, вони перемогли команди з Франції, Іспанії, а у фінальній зустрічі – Польщі і стали чемпіонами цього турніру. Це підготовчий етап до Чемпіонату Європи, який відбудеться восени 2023 року в Туреччині. Майбутнє завдання – стати учасниками паралімпійських ігор, які будуть проходити в 2024 році в Парижі", – сказав Юрій Панасюк.

Загалом у змаганнях серед жінок взяли участь чотири команди. Учасниці збірної України, які здобули золото турніру – Ольга Лук’янчук, Наталя Мелена, Маргарита Бєлих, Олександра Давидова та Юлія Факєєва.

Ще по темі

• Волейбол сидячи: у Житомирі в березні 2023 року вперше проходили навчально-тренувальні збори національної чоловічої збірної.
  • Представники Житомирщини стали переможцями чемпіонату світу з пара-армрестлінгу серед спортсменів з інвалідністю.
  • Спорт ветеранів війни: на Житомирщині до 100 військовослужбовців після поранень проходять реабілітаційні заходи.
  • Ветеран війни Андрій Забігайло проходить реабілітацію у Житомирі, займаючись волейболом сидячи.

• Житомирський ФК "Полісся" здійснив перший в історії клубу міжнародний трансфер.
  • Поліцейські оголосили про підозру священнослужителю, який, ймовірно, вдарив підлітка біля храму на Житомирщині.
  • Командир взводу постане перед судом за побиття строковика в одній із військових частин Житомирщини.