Близько 500 господарств Сумщини отримають допомогу від ООН

Близько 500 господарств Сумщини отримають допомогу від ООН

Сумщина отримала допомогу від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН. Це цільова допомога для фермерів, які мають до 500 га землі. Таким аграріям надають безоплатно насіння ярих культур, повідомив Олександр Шафорост, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області.

Дві тонни посівного ячменю ярого отримали Андрій та Михайло Щербані. Вони близько 20 років ведуть господарство на Шосткинщині. Подібну допомогу отримали вперше.

Близько 500 господарств Сумщини отримають допомогу від ООН
Суспільне Суми

"Як для нашого маленького господарства, то результативна допомога. В нас невеликі обсяги землі, 40 гектарів", — розповів Андрій Щербань, голова фермерського господарства з Шостки.

Отриманим насінням планують засіяти майже 10 гектарів землі.

За словами голови Асоціації фермерів області Олександра Шафороста, майже 500 господарств на Сумщині безоплатно отримають насіння ярих культур: "Це допомога цільова для фермерів, які мають до 500 гектарів землі. В деяких програмах до 200 гектарів землі. Таких програм багато".

Олександр Шафорост зазначив, що у цій програмі кожне господарство отримає по дві тонни посівного матеріалу. Для цього аграріям необхідно звернутися до Асоціації фермерів та приватних землевласників за консультативною підтримкою.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок