У Кропивницькому збирають весняні та літні речі для переселенців

У Кропивницькому збирають весняні та літні речі для переселенців

У Кропивницькому збирають весняні та літні речі для переселенців
Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому збирають весняні одяг та взуття. Куртки, штани, легкі светри – таких речей нині потребують переселенці, говорить працівниця гуманітарного центру "Територія успіху" Марина Човганюк. Каже: попит на весняні речі зріс упродовж березня.

Речі на весну шукала для себе, матері, чоловіка та доньки в гуманітарному центрі "Територія успіху" Катерина Попова. Вона приїхала у Кропивницький з Харкова торік у березні.

"В організацію приходжу вже не вперше. Взимку брала одяг для себе, чоловіка та мами. Є потреба в цьому. Ми сюди приходимо раз у два-три тижні. Зараз уже буде весна – тому теж прийшла подивитися, що є з одягу та взуття".

Узяти тут речі безкоштовно можуть усі охочі. Бракує весняного одягу, особливо великих розмірів, говорить працівниця центру Марина Човганюк.

"Постійно є потреба у демісезонному взутті, чоловічих та жіночих джинсах, легких куртках, светрах. Постійно запитують про домашній одяг, особливо великих розмірів – від 50 і буває і до 60-го".

Дитячі черевики принесла Олена Стрижченко. Вона приїхала з Херсона у Кропивницький рік тому. Говорить, тоді тут допомогли їй, тепер вона допомагає іншим чим може.

"Я принесла сюди дитячі чобітки дитячі. Ми вже виросли, тому вирішила віддати взуття, щоб дітки переселенців мали змогу також ходити в них містом".

Щодня в центр приходить до двох сотень людей, розповідає Марина Човганюк. Приносити речі просить чисті та цілі.

"Звичайно приносять речі і переселенці. Наприклад, люди пожили у Кропивницькому і їдуть далі, забрати з собою одяг та взуття немає змоги – вони приносять і залишають його нам. А зазвичай до нас приходять місцеві жителі, іноді приносять речі з магазинів з бірками".

Анатолій Власов, переселенець з Торецька, каже: штанів на себе не знайшов. "Я прийшов подивитися штани на літо, мені треба 60-го розміру. Тут висить їх з десяток, але вони всі маленькі".

Принести речі і обрати собі можна з понеділка до п’ятниці з 11ї години до другої дня.

Читайте також

  • У Кропивницькому облаштовують третій соціальний гуртожиток для переселенців
  • У дитсадку селища Нове на Кіровоградщині працює гуртожиток для переселенців
  • У Дмитрівській громаді Кропивницького району облаштували сто будинків для переселенців. Все потрібне для проживання зібрали місцеві
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок