На території "Олімпійського" зможуть займатися всі охочі — міністр спорту

На території "Олімпійського" зможуть займатися всі охочі — міністр спорту

На території "Олімпійського" зможуть займатися всі охочі — міністр спорту Facebook Вадим Гутцайт

Під час пресбрифінгу, присвяченого 100 дням роботи Міністерства молоді та спорту, очільник відомства Вадим Гутцайт анонсував відкриття доступу до території НСК "Олімпійський".

Гутцайт розповів, коли будуть зняті обмеження стосовно використання головного спортивного комплексу України.

"Відкриття заплановано на святковий для України день - 28 червня, День молоді та День Конституції України. Відтоді і до кінця вересня кожен охочий може відвідати "Олімпійський", обрати спорт до душі та провести час активно й з користю, ще й на свіжому повітрі. Я впевнений, що це надважлива ініціатива, адже пріоритетне завдання Міністерства молоді та спорту – зробити все, щоб наша нація була сильною та здоровою. Звичайно, ми всі розуміємо, що в Україні та в Києві зокрема діє карантин. І це означає, що дотримання усіх санітарних норм є обов’язковою умовою функціонування спортивного простору", - зазначив Гутцайт.

Тож з 28 червня, всі охочі матимуть змогу зіграти в баскетбол, волейбол, настільний теніс або спробувати вільне катання на роликах на території НСК. Також будуть облаштовані зони для workout та армреслінгу.

Тренування на території спортивного комплексу будуть доступні:

  • у вихідні дні (з 08:00 до 20:00)
  • будні (крім днів проведення футбольних матчів).

Для тренування потрібно мати власний інвентар відповідно до виду спорту та засоби індивідуального захисту (маска, антисептик).

Також Гутцайт відзвітував про анонсоване раніше будівництво спортивних інфрастуктурних об'єктів у регіонах України. Міністр наголосив, що за 100 днів не встигли збудувати об’єкти, але вже до вересня цього року планується ввести в експлуатацію 12 об’єктів у 9 областях України. А до кінця року будуть відкриті ще 59 об’єктів майже в 20 областях.

Що відомо

  • Вадим Гутцайт є олімпійським чемпіоном з фехтування на шаблях та президентом Федерації фехтування України. У березні 2020 року Вадим Гутцайт був призначений міністром молоді та спорту України.
  • Відомо, що у V і VI скликаннях Ради він працював помічником на громадських засадах у депутата від "Партії регіонів" Ельбруса Тедеєва.
  • Із травня 2012 до вересня 2017 року був генеральним директором державного підприємства "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа".
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start