Зеленський анонсував будівництво 25 спортивних об'єктів у кожному регіоні

Зеленський анонсував будівництво 25 спортивних об'єктів у кожному регіоні

Зеленський анонсував будівництво 25 спортивних об'єктів у кожному регіоні УНІАН

Президент України Володимир Зеленський розповів про проєкт "Україна — чемпіон", у рамках якого в кожному регіоні має з'явитися спортивний об'єкт, названий на честь відомого спортсмена області.

Про це він повідомив на пресконференції, присвяченій підсумкам одного року його президенства. За його словами, перші об'єкти мають з'явитися в областях уже в 2020 році.

"Ми почали нову програму з Міністерством спорту і Міністерством регіональної політики. Ми побудуємо 25 спортивних комплексів для кожної області. Перші проєкти мають бути вже цього року. Дуже важливо розвивати спорт у країні. Я би дуже хотів, аби ми назвали всі ці об'єкти на честь сучасних українських спортсменів, а не лише померлих", — сказав глава держави.

Проєкт із назвою "Україна — чемпіон" був ініційований 6 травня. Голова Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував: "Це буде культова споруда, поруч з якою буде музей. Ми хочемо створити сучасну історію наших спортивних героїв, спортивних легенд. Дуже важливо вшанувати живих людей, які сьогодні ще мають можливість отримати увагу та пошану від суспільства й держави".

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start