Австралія передасть Україні безпілотники на $33 млн

Австралія передасть Україні безпілотники на $33 млн

Прапор Австралії
Прапор Австралії. Фото: Getty Images

Австралія вирішила надіслати Україні розвідувальні безпілотники та розширити санкції проти Росії. Про це повідомляє ABC.

Вартість безпілотних авіаційних систем, які Австралія відправить в Україну, становить 33 мільйони доларів.

"Ця підтримка забезпечить Збройним силам України розвідку на полі бою, спостереження та візуальне вивчення противника, оскільки вони продовжуватимуть боротьбу проти невиправданої агресії РФ", — заявив міністр оборони Австралії Річард Марлз.

Він також наголосив, що Австралія буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно.

Наразі Австралія надала військову допомогу на суму понад пів мільярда доларів, включаючи 90 броньованих машин Bushmaster, артилерію та боєприпаси. Минулого місяця Австралія об’єднала зусилля з урядом Франції для виробництва боєприпасів для ЗСУ

Також австралійський уряд запровадив нові санкції проти Росії. У санкційному списку вказані 90 фізичних і 40 юридичних російських осіб. Наразі понад 1000 осіб та організацій потрапили під санкції внаслідок війни.

"Австралія вводить додаткові санкції проти тих у російському уряді, які допомагають продовженню цієї війни, тих, хто фінансує цю війну, і тих, хто поширює неправду, щоб виправдати цю війну", – заявила міністерка закордонних справ Пенні Вонг.

Читайте також

Постачання дронів-камікадзе та порушення прав людини: Австралія запровадила санкції проти Росії та Ірану

На початок