У Полтаві попрощалися із воїнами, які поялгли, захищаючи Україну. 3-го квітня панахиду влаштували за Ігорем Подолякою, Володимиром Поповим та Миколою Демченком. Двоє з них загинули на Донеччині. Про це Суспільному повідомив речник обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін
У Свято-Успенському соборі – три домовини накриті прапорами. Панахиду влаштували за військовими, які загинули обороняючи Україну від російських військ.
Найстарший – 42-річний старший сержант Володимир Попов. Як розповів речник обласного терцентру комплектування Роман Істомін, полеглий проживав у Диканьці. Захищати Україну пішов добровольцем. Із 2014 до 2017 рік служив в зоні АТО. Під час повномасштабного вторгнення був у складі реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського.

"Він гарною людиною був. З 2014-го року з перших днів пішов добровільно захищати нашу державу. 26 числа (26 лютого 2022 – ред.) добровільно поїхав до своєї військової частини. Був патріотом своєї країни. Хороший сім’янин, хороший господар. Багато в нього було друзів. Займався фермерським господарством. У нього залишилась дружина, залишився син неповнолітній, мати", - каже однокласник загиблого Володимира Попова Андрій Овсій.
Прощалися і з Володимиром Поповим. Він підірвався на мінно-вибуховому пристрої 29-го березня поблизу села Миролюбівка Херсонської області.
Серед загиблих – 41-річний молодший сержант Ігор Подоляк, який проживав у Полтаві. Воїн служив в окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Був командиром відділення зенітно-ракетного взводу мотопіхотного батальйону.

"Це була людина з великої букви. Знав давно, років 20. Він був дуже віруючою людиною. Це був храм його, в який він ходив постійно. А так пішов служити ще за два роки до початку війни (повномасштабного вторгнення – ред.). Спочатку під Києвом збив два вертольоти ворожих. Буквально за 50 секунд присадив", - каже друг загиблого Ігоря Подоляки Микола Васюта.
Загинув Ігор Подоляка 18 лютого внаслідок ракетного удару по позиціях підрозділу. Сталося це поблизу села Володимирівка, що на Донеччині.
Наймолодший із воїнів, з якими попрощались, – 37-річний солдат Микола Демченко. Служив у десантно-штурмових військах стрільцем-снайпером. Загинув 26 березня внаслідок отриманих поранень, несумісних із життям, поблизу села Білогорівка Луганської області.
Поховали двох військових на кладовищі у селі Затурине, що неподалік Полтави. А Володимира Попова у Диканьці, де він проживав.
Що відомо
- Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
- За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
- За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
Читайте також
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах: