Друга група українських артилеристів завершила навчання у Великій Британії на гаубицях AS90

Друга група українських артилеристів завершила навчання у Великій Британії на гаубицях AS90

Самохідна установка AS90
. Самохідна установка AS90. Фото: Telegram/Міноборони України

Друга група українських артилеристів закінчила навчання на самохідних установках AS90 у Великій Британії. Тренування відбулися у рамках програми з підтримки України у війні з Росією.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в Twitter.

"Друга група українських новобранців-артилеристів завершила навчання на грізній 155-мм САУ АС90. Програма є частиною незмінного зобов’язання Великої Британії підтримувати Україну у її боротьбі з Росією", — йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

26 березня пресслужба Міноборони України повідомляла, що друга група українських артилеристів завершує навчання у Великій Британії із використанням 155-міліметрових самохідних артилерійських установок AS90.

"Понад 1000 британських військовослужбовців беруть участь у реалізації програми, яка здійснюється на об’єктах Міністерства оборони Великої Британії на північному заході, південному заході та південному сході Великої Британії", — йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що навчання на AS90 відбувається в спеціалізованому закладі під контролем Королівської школи артилерії та проводиться офіцерами та солдатами Королівського артилерійського полку.

"AS90 — це гнучка, високоточна сучасна артилерійська система, яка забезпечує броньований захист свого екіпажу, одночасно дозволяючи йому вражати цілі на великій відстані", — зауважили в Міноборони.

Читайте також

"Усі наші постріли летять точно в ціль", — гармаші бригади з Вінниччини розповіли, як працюють на позиціях

Резніков підтвердив прибуття танків Challenger в Україну

На війні потрібно жити повноцінним життям – житомирські військові

Військовим на півночі передали пікапи, які допомагатимуть захищати небо області

Швеція передасть Україні вісім гаубиць Archer. В чому їх перевага

На початок