З 3 квітня учні буковинських шкіл зможуть зареєструватись на мультипредметний тест

З 3 квітня учні буковинських шкіл зможуть зареєструватись на мультипредметний тест

З 3 квітня учні буковинських шкіл зможуть зареєструватись на мультипредметний тест
Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Чернівці

Третього квітня почнеться реєстрація на участь у національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Цьогоріч подати заявку можна буде лише в електронній формі, через персональний кабінет.

Про це Суспільному повідомила завідувачка обласного Центру якості освіти Любов Якименко.

Що потрібно для реєстрації

Для реєстрації на мультипредметний тест одинадцятикласники повинні створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Учні мають внести особисті та реєстраційні дані, обрати предмет та регіон. Після заповнення усіх даних необхідно завантажити сканкопії документів та відправити їх на обробку.

Документи надсилаються до регіонального центру якості освіти. Протягом семи днів має надійти сертифікат. Він означатиме, що вступник успішно зареєструвався. Якщо учень помилиться у реєстрації, це буде видно в особистому кабінеті.

"Вступник сам має слідкувати за даними в кабінеті. Якщо в нього буде помилка, тільки він має можливість її виправити. Раніше, коли учнів реєстрували у закладах освіти, про помилку повідомляли сам заклад. Цього року такого не буде",– каже Якименко.

З 3 квітня в обласному Центрі якості освіти працюватиме пункт, там допомагатимуть учням в реєстрації. Працюватиме він з 10:00 по 17:00, у Чернівцях на вулиці Горького, 23. Також учням допомагатимуть у школах.

Що відомо

  • Національний мультипредметний тест — форма вступного іспиту для здобуття ступеня бакалавра в Україні. Її ввели замість ЗНО у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україну.
  • Основна сесія мультипредметного тесту проходитиме у червні, а додаткова — у липні, повідомила Любов Якименко.
  • У 2022 році національний мультипредметний тест складали понад 4 тисячі випускників з Чернівецької області.

Читайте також

Викладачі Чернівецького національного університету готують школярів до мультипредметного тесту

У Чернівцях випускник склав мультипредметний тест на максимальні 600 балів

Етнічна румунка з Буковини склала тест з української мови на максимальний бал

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок