На Харківщині померла ще одна працівниця медзакладу з COVID-19

На Харківщині померла ще одна працівниця медзакладу з COVID-19

На Харківщині померла ще одна працівниця медзакладу з COVID-19

Фахівці управління Держпраці на Харківщині розслідують три смерті серед хворих на коронавірус медиків в регіоні. Досі було відомо про два летальних випадки.

Про три смерті серед медпрацівників на Харківщині в програмі "Тема дня" на Суспільному повідомив заступник начальника відділу облуправління Держпраці Олександр Євтушенко.

"По одному випадку розслідування ведеться, по другому — формується комісія. Третій — тільки надійшло повідомлення", — сказав Євтушенко.

Деталі щодо третього летального випадку фахівці управління Держпраці не уточнюють, посилаючись на проведення розслідування.

Померла 49-річна завідувачка господарського відділу Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги, підтвердив Суспільному мер міста Первомайський Микола Бакшеєв.

За його словами, близько тижня жінка перебувала в інфекційній лікарні у Харкові, хворобу ускладнили супутні патології.

Контактувати з хворими на СOVID за посадовими обов'язками працівниця установи не мала, сказав Бакшеєв, але ймовірність такого контакту в приміщенні центру, який приймає пацієнтів з ознаками хвороби, виключити не можна.

"Вона, в принципі, не мала контакту з хворими. Не можу пов'язати цей випадок з її роботою в лікарні. В її посадових обов'язках немає відвідування червоної зони... Вона була завгоспом Центру первинної медико-санітарної допомоги. У них є лише один кабінет для прийому температурних хворих, де, в принципі, є вірогідність контакту з коронавірусними хворими", — сказав Бакшеєв.

Оновлення 17:47. У зведенні Харківської ОДА за добу повідомляється про смерть 47-річної жительки Первомайського району.

Станом на 24 червня управління Держпраці отримала пакети документів щодо захворювання на СOVID 225 медиків на Харківщині. Ведеться 205 розслідувань, повідомила заступниця начальника облуправління Держпраці Олена Петренко.

"Якщо буде встановлено зв'язок з професійним захворюванням і працівник медичний матиме стійку втрату працездатності, то він може розраховувати на виплати. З 1 липня це 636 400 грн. У випадку смерті — а у нас є три випадки смерті медпрацівників — буде складати 1 млн 588 тис грн", — сказала Олена Петренко.

Що відомо

Автори: Валерія Гецко, Віта Дубовик, Юлія Давидова

На початок