У Хмельницькому стартував продаж марок "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель"

У Хмельницькому стартував продаж марок "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель"

У Хмельницькому стартував продаж марок "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель"
Фото: Суспільне Хмельницький

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" — новий блок марок із такою назвою і зображеннями цих трьох українських міст-героїв Київщини випустила "Укрпошта". Про це Суспільному розповіла начальниця відділу поштових послуг Хмельницької філії "Укрпошти" Наталя Усатюк. За її словами, сьогодні, 31 березня, їх почали продавати у Хмельницькому й Кам'янці-Подільському.

Чи є ліміт на продаж нового поштового блоку та хто прийшов придбати новинку у Хмельницькому — у матеріалі Суспільного.

Хмельничанка Надія Бондаренко-Зелінська прийшла до головпоштамту, щоб придбати нову марку. Жінка розповіла: "З початку випуску першої "воєнної" марки я їх почала збирати. Збираю по три — для своїх дітей, щоб була у них пам'ять про переможну ходу України, про події, які відбулися і прийшла сьогодні, щоб придбати нову поштову марку. Але трошки запізно прийшла, відповідно не застала на відділенні".

Аби придбати нову поштову марку люди стояли у чергах.
Аби придбати нову поштову марку люди стояли у чергах. Фото: Суспільне Хмельницький

Новий блок марок "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" надійшла до трьох відділень області, каже начальниця відділу поштових послуг Хмельницької філії "Укрпошти" Наталя Усатюк. За її словами, тираж — 100 тисяч.

"Ажіотаж сьогодні є, тому що маленький тираж. І є багато охочих придбати даний поштовий блок. В одні руки, згідно з розпорядженням генеральної дирекції, продаються тільки два блоки. І сьогодні вже о восьмій годині були люди й черга була дуже великою, розібрали все моментально. Поштовий блок коштує 54 гривні. До нього йде три листівки з містами-героями, які коштують по десять гривень кожна. Конверт першого дня — десять гривень, конверт немаркований — шість гривень", — сказала Наталя Усатюк.

Як розповіла Наталя Усатюк, 31 березня — день звільнення Бучі, Ірпеня, Гостомеля. Тому саме цього дня, у межах серії "міста-герої", вийшов новий блок марок. Вони присвячені трьом містам-героям Київщини: "Гостомель, Буча та Ірпінь, які стали щитом для Києва, щоб російські війська не завоювали Київ".

Окрім марок у продажі тематичні листівки й конверти.
Окрім марок у продажі тематичні листівки й конверти. Фото: Суспільне Хмельницький

На першому відділенні "Укрпошти" нові марки почали продавати о десятій, каже продавчиня філателістичного кіоску Алла Бацюра: "Буду продавати по одному комплекту, бо багато людей, хочеться всіх задовольнити. На марці зображена: "Бучанська різанина", в Ірпені міст зруйнований, і літак АН, який також пошкодили рашисти".

Хмельничанин Ігор Якименко з восьмої ранку стоїть в черзі за новим блоком марок. Каже, на головпоштамті — йому не вистачило: "В принципі, в мене кожна колекція є. Думаю, на майбутнє купити. Хай собі буде".

Житель Старокостянтинова Анатолій Євдощук з дитинства колекціонує марки. Чоловік розповів: "Я о шостій годині ранку виїхав зі Старокостянтинова на автобусі й стою чекаю, аби придбати марку. Я можу щось інше собі не купувати, а марки — то святе, з 1960 років їх збираю. У мене дуже багато альбомів є".

Спецпогашення нової поштової марки у Хмельницькому не було.

Авторка: Наталя Сідова.

Читайте також

  • Доля кубів Героїв у середмісті Хмельницького: чи пов`язаний демонтаж із Великоднім ярмарком
  • Батько 5 дітей з Хмельниччини пішов добровольцем до війська

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок