У Києві проведуть толоку-прибирання на Аскольдовій могилі

У Києві проведуть толоку-прибирання на Аскольдовій могилі

У Києві проведуть толоку-прибирання на Аскольдовій могилі
Аскольдова могила. Фото: D.Rovchak/Вікіпедія

У Києві в парку Аскольдова могила 1 квітня планують провести народну толоку-прибирання. Про це повідомила депутатка Київської міської ради, військова ЗСУ та керівниця медичної служби "Ульф" Аліна Михайлова у Twitter.

Зазначається, що толоку збираються розпочати об 11 годині ранку у суботу, 1 квітня. За словами депутатки, реманентом для прибирання забезпечать. Очікуються охочі долучитися до толоки з робочим одягом, в якому прибиратимуть територію.

"Запрошую всіх долучитися до прибирання майбутнього Пантеону Героїв",— написала Михайлова.

Що відомо про створення Національного Пантеону Героїв на Аскольдовій Могилі

21 березня військова ЗСУ та керівниця медичної служби "Ульф" Аліна Михайлова зареєструвала на сайті Офісу Президента петицію про створення Національного Пантеону Героїв на Аскольдовій Могилі. А вже 23 березня вдалося зібрати 25 тисяч голосів. У петицій зазначено, що тут мають відбуватися почесні поховання та встановлюватися памʼятні обʼєкти для увічнення видатних історичних діячів України.

Зокрема, Михайлова пропонує перепоховати Павла Скоропадського, Симона Петлюру, Степана Бандеру, Євгена Коновальця, які поховані за межами України.

Нещодавно на Аскольдовій могилі поховали полеглого Героя України Дмитра Коцюбайла ("Да Вінчі"), нареченою якого була авторка петиції Аліна Михайлова.

За легендою, на Аскольдовій могилі був похований перший літописний князь Києва Аскольд.

Читайте також

Обстріл Запоріжжя та Харкова, бійці ЗСУ завершили навчання на ЗРК Patriot. 401 день війни. Онлайн

На початок