На Тернопільщині скоротили тривалість комендантської години

На Тернопільщині скоротили тривалість комендантської години

На Тернопільщині скоротили тривалість комендантської години
Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині скоротили комендантську годину. Про це в Телеграмі повідомив начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

У повідомленні йдеться, що з 1 квітня комендантська година триватиме від 00:00 по 05:00.

"Хочу також нагадати всім, що є відповідальність за порушення комендантської години і я прошу не порушувати норм цієї комендантської години, не ходити по вулицях, не відвідувати закладів харчування, розважальних закладів, адже вони повинні і так бути закритими". За словами Володимира Труша, рішення про скорочення тривалості комендантської години ухвалили на Раді оборони області.

"Деякі заклади, як в нас служили пунктами обігріву. Вони працювали, коли в нас була енергетична криза через обстріли. Вони були представлені від бізнесу, там люди могли зарядити смартфон, випити кави, зігрітися і скористатися електроенергією від генератора. На сьогоднішній день прийнято рішення, що всі ці пункти будуть закриті", – сказав Труш.

Начальник Тернопільської ОВА каже, працюватимуть стандартні стаціонарні "Пункти незламності".

"Це військова адміністрація, три районних адміністрації, також органи місцевого самоврядування. В разі потреби ми будемо розгортати додаткові пункти і про це буде повідомлено".

Нагадаємо, до 1 квітня комендантська година триває з 23:00 до 05:00

Читайте також

Вибір редакції

На початок