На війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини
Фото: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули захисники з шести громад Кіровоградської області. Це – Володимир Лещенко з Олександрійської громади, Дмитро Щербина зі Знам'янської, Анатолій Івченко з Вільшанської, Артур Батій з Новомиргородської, Олександр Шелемба з Перегонівської та Іван Пономарьов з Онуфріївської громади.

28 березня під час виконання бойового завдання на території Донецької області загинув старший сапер-гранатометник, олександрієць Володимир Лещенко, 1994 року народження. Про це повідомив голова Олександрійської громади Сергій Кузьменко. У Бійця залишились дружина, донька та батьки. Про дату поховання повідомлять додатково.

загибіл
Володимир Лещенко. Фото: Facebook Сергія Кузьменка

Сержант Дмитро Щербина з міста Знам'янка загинув 23 березня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Попрощалися з бійцем 29 березня у Знам'янці на центральній площі Героїв Майдану, повідомив міський голова Володимир Сокирко.

загибіл
Дмитро Щербина. Фото: Facebook Знам'янська громада

21-річний Анатолій Івченко житель села Калмазове Вільшанської громади загинув 25 березня на Донеччині. Повідомили у громаді.

24 лютого 2022 року Анатолій Івченко перебував у Польщі. Вирішив повернутися в Україну, щоб вступити до лав ЗСУ. 3 березня 2022 року був призваний на військову службу. Після призову обіймав посаду стрільця-помічника гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Прощатимуться з бійцем 30 березня.

загибіл
Анатолій Івченко. Фото: Facebook Вільшанська громада

30 березня у селі Панчеве Новомиргородської громади прощатимуться з розвідником 22-річним Артуром Батієм. Він загинув у селі Богданівка, поблизу Бахмута. Повідомив голова Новомиргородської громади Ігор Забажан.

загибіл
Артур Батій. Фото: Facebook Ігоря Забажана

30 березня у селі Перегонівка прощатимуться з учасником бойових дій Олександром Шелембою. Повідомили у Перегонівській громаді.

Олександр Шелемба народився 19 липня 1971 року в селі Крутеньке Голованівського району, закінчив Крутеньківську школу, навчався в Голованівському СПТУ № 38, де здобув спеціальність шофера. Працював приватним підприємцем.

Загинув 28 березня під час виконання бойового завдання на території Херсонської області.

загибіл
Олександр Шелемба. Фото: Facebook Перегонівська сільська громада

В районі населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області загинув житель селища Павлиш Онуфріївської громади Іван Пономарьов, 1993 року народження. Про дату поховання повідомлять додатково.

загибіл
Іван Пономарьов. Фото: Facebook Онуфріївська громада

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок