У Львові попрощаються із трьома військовими: що про них відомо

У Львові попрощаються із трьома військовими: що про них відомо

У Львові попрощаються із трьома військовими: що про них відомо
Фото Романа Балука

Сьогодні, 28 березня, у Львові попрощаються із трьома захисниками України Ігорем Лучечком, Олексієм Богутою та Іваном Бандрівським. Чоловіків поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Ігор Лучечко родом зі Львова. Чоловік закінчив Львівський професійний ліцей залізничного транспорту та здобув фах слюсара-сантехніка та електрогазозварника. У мирний час працював дорожником у ЛКП "Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району".

Захисник виконував бойові завдання у зоні АТО у складі 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. За особисту мужність Ігоря Лучечка нагородили численними відзнаками, зокрема нагрудним знаком "Учасник АТО". Коли почалася повномасштабна війна, чоловік повернувся до лав 14 бригади. Військовий загинув 22 березня у віці 23 років. У нього залишилися батьки, брат, бабуся та наречена.

Ігор Лучечко
Ігор Лучечко. Львівська міська рада

Олексій Богута народився у Красноярську у родині військового. У дитинстві з родиною переїхав до Львова. Чоловік здобув вищу освіту у Львівській політехніці за спеціальністю "телекомунікації". Протягом певного часу Олексій займався відео- та фотозйомкою, згодом працював у сфері перевезень.

Із початком повномасштабного вторгнення чоловік увійшов до лав 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Був командиром кулеметного взводу. Захисник воював у Донецькій області.

Олексій Богута загинув 19 березня. Йому був 41 рік. У чоловіка залишилися батьки, бабуся, дружина та двоє доньок.

Олексій Богута
Олексій Богута. Львівська міська рада

Іван Бандрівський — уродженець села Хлопчиці Львівської області. Іван здобув професійно-технічну освіту у Львівському кінотехнікумі. Після завершення навчання проходив військову службу в місті Подільськ Одеської області. Під час служби був учасником військового оркестру.

Згодом чоловік став майором поліції. Був звільнений в запас із посади начальника оперативного пошукового відділу карного розшуку Львівського міського управління поліції.

Іван Бандрівський брав активну участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності. Із початком повномасштабного вторгнення активно займався волонтерською діяльністю. Згодом разом із рідним братом вступив до лав територіальної оборони. Чоловік виконував бойові завдання у складі 125 окремої бригади територіальної оборони. Військовий загинув 23 березня у віці 50 років. У Івана Бандрівського залишилися дружина, син, донька та невістка.

Іван Бандрівський
Іван Бандрівський. Львівська міська рада

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисників на Личаківському кладовищі.

Читайте також

Тімоті Снайдер зустрівся у Львові із військовим, який читав його книгу в окопі

Вибір редакції

На початок